Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 295651 пъти)

Коев

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #270 -: Декември 23, 2016, 06:39:36 pm »
Имуноглобулините не са имунни клетки, а глобуларни белтъци съставящи кръвния серум- безклетъчна субстанция, която се отделя на повърхноста на кръвта, след центрофугиране в епруветка.
Тези белтъци се отделят от костния мозък след разпознаване на повърхностните вирусни, или бактериални белтъци от левкоцитите.
Действат като ,,усмирителна риза''- опаковат и обезвреждат натрапниците, които след това биват смлени заедно с ,,опаковката'' в смилателните вакуоли на макрофагите,

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #271 -: Декември 23, 2016, 06:42:03 pm »
За да не излезе че Хулиан е познал как ще се развие ситуацията с лампите - пуснете му програми за всички грипове.
Ти се съмняваш в моята прогноза? :)
Айде - сега е момента... жената и малкия отидоха на кино и няма да има кой да ми се смее, гледайки ме как зяпам светеща лампа по скайп... щот ще ми е много трудно да им обясня какво точно правя ...

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #272 -: Декември 23, 2016, 07:51:53 pm »
Здравейте,
Лечението с Раиф-лампа е печелене на битка, загуба на войната. Щом нещата се пържат и става дим при определени условия димът може да се трансформира в първичната субстанция. Най-правилно е да се анихилира проблема подобно на черна дупка. Това лесно се реализира с палачинкови бобини. Ако се движи центростремитерно тока имаме имитация на черна дупка, при обратното движение бяла дупка, при резонанс неутрално излъчване.

Когато има резонасно излъчване на честота, може да възникнат вихрови обекти със сферична форма, рядко с тороидална форма(като кръгчета от цигарен дим) подобно на кълбовидна мълния. Този тип единични вълни (вихрови обекти) си взаимодействат с пациента и настъпва лечението. Телеканала само насочва енергията, подобно на дълга линия, която насочва електромагнитното поле от безинерциални заряди.
Ако се виждат нещата са прости, ако не се виждат са сложни.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #273 -: Декември 23, 2016, 08:27:01 pm »
juliang, съгласен съм с описанието което даваш по горе, но за да ме разбереш трябва да поясня някой неща. Слънчевия сплит е енергоцентралата на човешкия организъм, когато се храни човек там се събира и разпределя фината енергия, химическите съединения отиват надолу към тънките черва и се просмукват от кръвта. От слънчевия сплит грубо казано тръгват два канала(енергийни канали) единият захранва вътрешните органи а другия захранва мускулите кожата крайниците, тоест по външната част на тялото. Енергията с която слънчевия сплит захранва тия канали е топлина, ян енергия. В първия момент болестта пренасочва канала който захранва мускулите кожата и по външната част на тялото към вътрешните органи. И така се получава това което ти описваш по горе. Цялата топлинна енергия се насочва към вътрешните органи.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #274 -: Декември 23, 2016, 09:53:31 pm »
И от какво са съставени "енергопроводите"? Какво представляват физически? Какво точно според тази изложена от теб теория захранва мускулите? Каква е природата на тази енергия?

Къде отива цялата теория за метаболизма на живите същества?

П.С. Все още съм грипозен... язък за всичките писаници на капацитетите ... :(

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #275 -: Декември 23, 2016, 11:09:43 pm »
juliang, това са енергийни канали същите които използва акупунктурата, само че са вътрешни не са по повърхността на кожата. Всъщност тези които разбират от акупунктура знаят че такива канали има и по вътрешните органи и за целта се използват по дълги специални игли. Тези канали не са физически, или поне не това което разбираме като физически. Самата енергия е от храната, тука някой я наричат прана, чи, оргон, или по просто енергията която използваш за да живееш.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #276 -: Декември 23, 2016, 11:25:49 pm »
Тези канали не са физически ...

Понеже човек освен физическо тяло има и други тела, невидими за обикновенните очи.
Неслучайно светците са били рисувани със светещ кръг около главите...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #277 -: Декември 24, 2016, 11:28:35 am »
Цитат
Тези канали не са физически ...
Грешиш krasias. Съвсем физически са си, представляват много фини кухи образувания, водещи от повърхността на кожата до всички вътрешни органи. Открити са от едни корейци още преди 30-40 години, но всичко се потулва по ред причини "всички ги знаем нали", изходите към кожата на тези канали са точките за акупунктура.  Понеже тези канали (по-скоро вълноводи) нямат ясно изразени стени е много лесно да бъдат запълнени от токсини, микроби и какво ли не от там започват и проблемите със здравето в последствие. Също така много такива канали има и по главата като завършват, по-скоро преминават в косата. Косата играе ролята на антени. Поради това в някои индийски етноси, примерно пенджабите е недопустимо да се подстригва косата и брадата. Това е и причината хора занимаващи се с магия да слагат в предметите коса.   
« Последна редакция: Март 26, 2017, 01:29:24 am от atos »

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #278 -: Декември 24, 2016, 12:11:50 pm »
Радико, не не греша горе съм го написал много добре "не това което разбираме като физически", и знам от какво са направени каналите но няма нужда да отклонявам темата и да предизвиквам поредния спор. Защото в случая това не е най важното.

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #279 -: Декември 24, 2016, 12:34:41 pm »
Юлиане, погледни си скайпа. И пак твърдя, че съм готов. Но сега се оказва, че нямаш проблеми с грип.
Е тогава за какво да те светвам, за шап ли? 
« Последна редакция: Декември 24, 2016, 07:24:27 pm от atos »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #280 -: Декември 24, 2016, 12:56:24 pm »
Юлиане, погледни си скайпа. И пак твърдя, че съм готов. Но сега се оказва, че нямаш проблеми с грип.
Е тогава за какво да те светвам, за шаб ли?

Аз наистина съм болен от грип, но основното което искам е не да се излекувам от него, а да се ползвам както тестов полигон или опитно зайче. Щото не всеки ден съм болен от нещо... :)

А за скайпа - няма нищо. Никой нов не ме е търсил днес... и вчера...

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #281 -: Март 25, 2017, 05:32:49 pm »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #282 -: Март 25, 2017, 05:49:01 pm »
Ето и моята, в последните постове от линка е подобрения модел.
http://www.garaja.net/viewtopic.php?f=4&t=138&start=350

В момента се работи по подмяна на лампата с хелиева /а не аргонова/, както е в оригинала на доктор Райф. Дописва се общата програма за неутрализиране на основните патогенни честоти. Като завършим подобренията, ще покажа и тях.
Междувременно натрупахме сериозен практически опит с настоящия модел  :)
Поздрави!

ПП
На снимката машината в готовност за Скайп сеанс, виждате камерата пред лампата  ;)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #283 -: Март 25, 2017, 11:57:54 pm »
При мен е с хелий. Каква е мощността на твоята?

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #284 -: Март 26, 2017, 02:15:57 am »
Цитат
Косата играе ролята на антени. Поради това в някои индийски етноси, примерно пенджабите е недопустимо да се подстригва косата и брадата. Това е и причината хора занимаващи се с магия да слагат в предметите коса.

Това, разбира се, не е така!
Магията има нужда от "адрес" (нещо като линк), към който да се насочи действието и!
Това може да стане по три начина:
1.Дреха или предмет, който е ползван от "омагьосвания", като се атакува личната енергия, съхранена в този предмет и въздействието е по закона на подобието/резонанса - когато сме ползвали дълго дадена дреха или аксесоар, той е поел част от личната ни енергия и е неразривно свързан с фината ни енергетика, независимо от разстоянието! Подобни магии отслабват с времето, особено ако са приложени върху човек с голяма вътрешна сила, понеже и самите предмети се "разреждат", подобно на кондензатори.
2. Директен материал, съдържащ ДНК на "обекта", може да е коса, нокти, сперма или какъвто и да е друг генетичен материал, просто косата се набавя най-лесно! Това е безпогрешно адресиране до конкретния обект! Такива магии са с брутално действие и точен адресат. Те действат безскрупулно и продължително, обикновено до постигане на заложената цел. Могат да се неутрализират с намиране и унищожаване/изгаряне на "излъчвателя" (обикновено е съчетание от естествени текстилни влакна и ДНК материала, може да са включени и животински тъкани, а често и само листче с арабски ((ама не точно арабски)) символи, в зависимост от "началното задание"). При този способ, разстоянието е важно, понеже процесът си е чиста технология, по-близка до съвременните разбираеми такива. Слагат ги в дома на адресата или на места, където прекарва много време. Може и да се ползва и временно действащ неутрализатор, изработен от напреднал в радиестезията (формите и вариантите там са различни).
Разликата е, че неутрализаторът действа както чадърът пази от дъжда, а премахването на "излъчвателя" - като прогонване на облаците.
Има и комбинирани способи, няма да задълбавам.
Третия начин няма да го споделям, понеже е доста абстрактен за мнозина, а и единици (на Земята) го владеят - шансът да попаднете под ударите на такъв човек е по-малък, отколкото да спечелите шестица от тотото с един фиш, но шансът да се противопоставите на подобно въздействие...още по-малък :D