Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 295500 пъти)

aviv

  • Гост
Генератор на д-р Райф
« Отговор #30 -: Май 09, 2009, 09:13:41 am »
Хубав филм благодаря.  :)

ppankov

  • Гост
Генератор на д-р Райф
« Отговор #31 -: Май 09, 2009, 03:47:56 pm »
Rebel, tова ,че лампата е била рентгенова не значи, че е излъчвала рентгенови лъчи.  За рентгенови лъчи трябват поне 100 000 волта напрежение, а Райф не е ползвал такова.
Цитат
Само преди малко в темата за запера, зачеркна теорията на Райф...
Припомни, че нещо не схващам логиката.

Редакцията е моя - mzk

Dex, припомням ти, това е от темата за запера на д-р Хулда Кларк:

Цитат
4.светлинни лъчи тип Раиф,
Няма такова животно, ша ма извиняваш.Иначе трябва да се пуснат други теми и сега точно това ще направя.

Неактивен RUS

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 336
  • Трябва ни БЕЗПЛАТНА енергия.
Генератор на д-р Райф
« Отговор #32 -: Май 09, 2009, 04:54:17 pm »
Имате ли тази схема? Дайте мнение за схемата моля (изпълнима ли е),защото съм пълен лаик в електрониката...

P.S. Сдобих се със запер,днес жената се върна във Варна ( лекува се в Шумен,защото във Варна са абсолютни касапи) и ми беше казано че няма да може да го ползва в болницата -след химиотерапия по два дена не може да си мръдне ръката даже... помагайте нещата са в развитие.
« Последна редакция: Май 09, 2009, 05:02:21 pm от RUS »

ppankov

  • Гост
Генератор на д-р Райф
« Отговор #33 -: Май 09, 2009, 05:23:25 pm »
Имате ли тази схема? Дайте мнение за схемата моля (изпълнима ли е),защото съм пълен лаик в електрониката...

P.S. Сдобих се със запер,днес жената се върна във Варна ( лекува се в Шумен,защото във Варна са абсолютни касапи) и ми беше казано че няма да може да го ползва в болницата -след химиотерапия по два дена не може да си мръдне ръката даже... помагайте нещата са в развитие.

RUS, може ли първо да разберем каква е диагнозата на заболяването? Ще се търси най близката честота за запера според FLEX16, плюс активиране на вода, смятам , че ще дигнеш
от болничното легло жената, както и нейното стабилизиране. Нека и другите потребители да  дадат мнение за това.

И да, смятам че схемата може да стане, по много по лесен начин, отколкото си предствях :)
« Последна редакция: Май 09, 2009, 05:45:09 pm от rebel »

Неактивен RUS

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 336
  • Трябва ни БЕЗПЛАТНА енергия.
Генератор на д-р Райф
« Отговор #34 -: Май 09, 2009, 06:14:43 pm »
Преди година жената е имала гинекологични проблеми и е била на преглед.След цитонамазката на някакво образувание на шииката на матката е имало индикации за отклонения от нормалите клетки.Изрода неземен не е пуснал изледване на кръв и урина с тумор маркери ,а просто е изгорил образуванието.В резултат с тръгнали разсейките и нещата се задълбочават.Оплакванията продължават и в крайна сметка на 1 март след обстойни прегледи откриват рак на матката в напреднал 4 стадии.Следва операция и матката е отстранена.След сканиране се откриват ракови струпвания в областта на липсващите органи и не подлежи на съмнение че има разсейки из цялото тяло -въпрос на време е да се образуват струпвания.В момента вече 2 седмица действа лъчетерапия + химиотерапия  в дози близки до смъртоносните... това ми е известно. За съжаление и  аз скоро  разбрах как стоят нещата при нея!
Проклинам че не ми казаха месец по-рано.Но така стоят нещата...

ppankov

  • Гост
Генератор на д-р Райф
« Отговор #35 -: Май 09, 2009, 06:44:36 pm »
Според мен звучи страшно и сложно... :o
Теофил има познат лекар, който ползва запери, също и билкови тинктури, според мен е добре да се чуе неговото мнение по въпроса. Също и преоцедура с лампата на Райф ако някой е запознат с процедурата  ???   

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Генератор на д-р Райф
« Отговор #36 -: Май 09, 2009, 07:01:17 pm »
RUS, съчувствам на проблема в семейството ти.  Мога да ти помогна със съвет. Едно продължително гладуване, или класическо или на пресни сокове, но тогава по-продължително, би могло да стопира ако не излекува на цяло и с едно последващо гладуване да се стигне до пълно оздравяване. Надежда винаги има, но всеки сам взема решение за себе си.

Само за сведение: Учителка на моята съпруга, отписана със същото заболяване успя да се излекува напълно, това преди 15 год.

Глада е най-мощното оръжие срещу всички болести!!!
« Последна редакция: Май 10, 2009, 03:55:15 pm от mushmurok555 »

mi68

  • Гост
Генератор на д-р Райф
« Отговор #37 -: Май 09, 2009, 08:49:25 pm »
RUS не проклинай,а мисли реално,лекарите правят каквото могат.Лекуването става по два начина:1 духовно-преосмисляне на живота и анализ на фактите тук помага църквата и божите служители:2 технократски(с ограничени възножности).Използваш лъче терапия т.е. електромагнитно поле/няма да се спирам на вредите явни са/ трябва да се използва електрогравитационно поле в инпулсен режим за да се получи параметричен резонанс с туморните клетки(имат маса) и да се пръснат и болеста да отшуми.Най-трудно е с електрогравитационното поле то има две компоминти:1маса,2заряд.За пърия метод не е подходящ за компакни устройства,втория е приложим(няма да откривам топлата вода) това е теслов трансформатор завършващ със сфера(топче).Токът от трасформатора тече радиално в топчето,магнитното поле се унищожава и имаме пулсиращо електрогравитащионно поле.За инпровизация използвай индукционна бобина за ДВГ кондензатор 1 до 3мФ/400В и един симисторен ключ за осветление за 1000Вт.Всичко се свързва серийно и се включва в 220В.Настройва се кондензатора и се върти копчето така,че да не грее бобината.За топче използвай лампа за 220В обвита със станиол домакински.С-ма с тиристор има във форума в тема за озонатори включена към 220В.С-ми има много най-важно е трасформатора с топчето,инпулсното зареждане и параметричният резонанс.
П.П.Може да се използва и 12В запалителни у-ва за кола.Най-хубаво е да се използва класически теслов т-р но трудно се израбоитва,а времето не чака.Успех.

Неактивен RUS

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 336
  • Трябва ни БЕЗПЛАТНА енергия.
Генератор на д-р Райф
« Отговор #38 -: Май 09, 2009, 08:54:38 pm »
Искам само да поясня че това е наше приятелско семейство.Всяка информация или опит ще е добре дошла...
Благодарение на teofil имам запер,очаквам и устройството за структурирана вода...
След 3 седмици ще спрат терапията за почивка... и съм намислил дотогава да съм събрал Райф генератор.
Може и да говоря глупости,тепърва навлизам в материята -разчитам че имам средствата,търся само инфо и съдействие за схемата по която ще съберем генератора.
В момента събирам все повече информация за различни съмишленици които по един или друг начин са стигнали донякъде.Ще използвам случая да благодаря от сърце на Gogo 55,altium,teofil  че приеха нещата присърце.Всеки който познавам ще тършува за хора,възможности и варианти.Искрено се надявам да спечелим битката с времето...
mi68 не проклинам лекарите,проклинам немарливостта и сметкаджийството на един от тях... всъщност благодарение на въпросния е пропуснато ценно време и шансове!

mi68

  • Гост
Генератор на д-р Райф
« Отговор #39 -: Май 09, 2009, 09:12:11 pm »
Така е от лекари се нуждаят болните,а пациентите са касички на лекарите.Наблегни на духовния метод а технократския е помощен.Запера дава електромагнитно поле и нещата са на кантар, идеята е да се използва параметричния резонанс,с лампа на Райф основно е електрогравитационно поле и пак параметричен резонанс,предлагам теслов трансфорнатор с топче за варянт,какви са възможностите това се прави.
П.П.Общи приказки по темата:извесно е,че около електрона имаме електронно неотрино,а то идва от вакума и тумора(маса) се захранва от вакума и е доста стабилна структура.С електрогравитационото поле маниполираме неотриното и изключваме захранването на клетката и болеста отшумява.За това електрогравитацията върши чудеса.На практика разликата между електромагнитно и електрогравитационно поле е неотриното последното,електрогравитационно поле има свойство маса.
« Последна редакция: Май 09, 2009, 09:56:50 pm от mi68 »

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Генератор на д-р Райф
« Отговор #40 -: Май 10, 2009, 09:40:41 am »
RUS, съчувствам на проблема в семейството ти.  Мога да ти помогна със съвет. Едно продължително гладуване, или класическо или на пресни сокове, но тогава по-продължително, би могло да стопира ако не излекува на цяло и с едно последващо гладуване да се стигне до пълно уздравяване. Надежда винаги има, но всеки сам взема решение за себе си.

Само за сведение: Учителка на моята съпруга, отписана със същото заболяване успя да се излекува напълно, това преди 15 год.

Глада е най-мощното оръжие срещу всиечки болести!!!

Глад, но може би само на сокове. За отслабен организъм сигурно си трябва доста точно лекарско предписание за пълен глад.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Генератор на д-р Райф
« Отговор #41 -: Май 10, 2009, 11:49:05 am »
RUS
Колеги
Във връзка с проблема се отклонявам от темата за Райф, ако админът реши - да премести поста. Слагам го тук за да се види по-лесно от който трябва.
От десетина дни тествам начина за струкуриране и зареждане на вода за земеделски цели на Шаубергер, вижте линка от поста ми в съответната тема. Нещата са изключително прости и ефективни, стават и за медицински цели, водата в края на процедурата е направо невероятна. Заряд 10 от 10 възможни, мека, подобна на слънчева когато се ползва за обливане. Преди малко си направих два литра за пиене, от седмица я тествам върху себе си във всякакви варианти и се чувствам перфектно. Повечето болести са поради недостатъчно проникване на вода в клетките, натрупване на токсини и шлаки и изсушаване на тъканите, някой беше казал - "вие не сте болни, вие се жадни"...
Мисля, че не пречи да се опита и този метод в съчетание със "нормалното" правене на жива вода. Как се работи:

1. Взема се едно глинено гърне с вместимост поне 3-4 литра /всеки си има в къщи предполагам, а ако не -купува се, евтини са/. Добре е да е с яйцевидна форма, но и друго става - просто тогава водата губи по-бързо заряда. Ако се употребява в рамките на 1-2 дни няма проблеми с деенергизиране, в яйцевидното стои по десетина дни с леко спадане.
2. Оголва се малко дебел меден проводник - със сечение 2 кв. мм. и нагоре, този за инсталации е идеален. Изглажда се, да няма чупки и неравности. Правят се три витки спиралообразно, по посока на часовниковата стрелка гледано отгоре, външната да пасва по периферията на дъното. Разстоянието между витките е минимално, общо взето цялата тел е в края на кръглата основа, намотката е плоска и лежи на нея. Целта на цялата работа е да се стимулира оживяването на водата в присъствие на мед или медна сплав - енергиен катализатор е. Шаубергер го е казал, проверих - вярно е.
3. Сипва се до две трети от гърнето чиста от примеси вода, аз ползвам кана Брита но може и с минерална, в никакъв случай от чешмата че е мръсна и с хлор.
4. Бърка се енергично с дървена лъжица или лопатка, няма значение първо в каква посока - поне 15-20 секунди, при повече вода - 25-30. Например при 15 л- вода не става с под 25 секунди, трябва да не се усеща съпротивлението на водата при бързо въртене.
5. Оставя се вихърът свободно да се върти докато почне да спира. Десетина секунди преди да е спрял, се почва бъркане в обратната посока, водата се турбулизира. Действа се както при т.4 и се оставя да спре окончателно.
6. Цялата процедура с двойното въртене се повтаря два, най-добре три пъти. Като резултат имаме силно заредена вода, която най-добре се усвоява чрез пиене, но става и за всякакви очистителни процедури, бани, вани, промивки и т.н.

Всички подробности по горното съм проверил и извлякъл и по радиестезичен път, особено парамерите на намотката. Желая пълно и бързо оздравяване на дамата  
Поздрави        
« Последна редакция: Май 10, 2009, 11:53:14 am от caduceus »

smsi-h

  • Гост
Генератор на д-р Райф
« Отговор #42 -: Май 10, 2009, 08:27:52 pm »
caduceus,

Нещата са ясни, както си ги написал. Но според мен медта е опасна, когато е окислена. Медните окиси са изключително токсични!!! Виж, медта като метал е нужна на организма, но окисите й са много токсични.

С една дума, поддържайте медта в гърнето чиста!!!
« Последна редакция: Май 10, 2009, 08:31:36 pm от smsi-h »

Dex

  • Гост
Генератор на д-р Райф
« Отговор #43 -: Май 10, 2009, 09:19:29 pm »
caduceus, Поздравявам те! Информацията е ценна.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Генератор на д-р Райф
« Отговор #44 -: Май 10, 2009, 09:40:50 pm »
smsi-h
Във вода няма никакъв проблем, цитирам Уикипедия:
"Чистата мед не реагира с вода. МЕДТА Е СЛАБОАКТИВЕН МЕТАЛ."
Но за почистването си прав, трябва да се бърше от време на време - според мен без препарати е най-добре

Dex
Благодаря, стараем се  :)

Поздрави