Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 83039 пъти)

Неактивен teofilius

• Стабилен
  • Публикации: 660
  • Рейтинг: 113
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #285 -: Март 25, 2017, 05:32:49 pm »

Неактивен caduceus

• Експериментатор
  • Сериозен
  • Публикации: 1 160
  • Рейтинг: 235
« Отговор #286 -: Март 25, 2017, 05:49:01 pm »
Ето и моята, в последните постове от линка е подобрения модел.
http://www.garaja.net/viewtopic.php?f=4&t=138&start=350

В момента се работи по подмяна на лампата с хелиева /а не аргонова/, както е в оригинала на доктор Райф. Дописва се общата програма за неутрализиране на основните патогенни честоти. Като завършим подобренията, ще покажа и тях.
Междувременно натрупахме сериозен практически опит с настоящия модел  :)
Поздрави!

ПП
На снимката машината в готовност за Скайп сеанс, виждате камерата пред лампата  ;)

Неактивен teofilius

• Стабилен
« Отговор #287 -: Март 25, 2017, 11:57:54 pm »
При мен е с хелий. Каква е мощността на твоята?

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 2 373
  • Рейтинг: 520
  • Стара върба не се превива...
« Отговор #288 -: Март 26, 2017, 02:15:57 am »
Цитат
Косата играе ролята на антени. Поради това в някои индийски етноси, примерно пенджабите е недопустимо да се подстригва косата и брадата. Това е и причината хора занимаващи се с магия да слагат в предметите коса.

Това, разбира се, не е така!
Магията има нужда от "адрес" (нещо като линк), към който да се насочи действието и!
Това може да стане по три начина:
1.Дреха или предмет, който е ползван от "омагьосвания", като се атакува личната енергия, съхранена в този предмет и въздействието е по закона на подобието/резонанса - когато сме ползвали дълго дадена дреха или аксесоар, той е поел част от личната ни енергия и е неразривно свързан с фината ни енергетика, независимо от разстоянието! Подобни магии отслабват с времето, особено ако са приложени върху човек с голяма вътрешна сила, понеже и самите предмети се "разреждат", подобно на кондензатори.
2. Директен материал, съдържащ ДНК на "обекта", може да е коса, нокти, сперма или какъвто и да е друг генетичен материал, просто косата се набавя най-лесно! Това е безпогрешно адресиране до конкретния обект! Такива магии са с брутално действие и точен адресат. Те действат безскрупулно и продължително, обикновено до постигане на заложената цел. Могат да се неутрализират с намиране и унищожаване/изгаряне на "излъчвателя" (обикновено е съчетание от естествени текстилни влакна и ДНК материала, може да са включени и животински тъкани, а често и само листче с арабски ((ама не точно арабски)) символи, в зависимост от "началното задание"). При този способ, разстоянието е важно, понеже процесът си е чиста технология, по-близка до съвременните разбираеми такива. Слагат ги в дома на адресата или на места, където прекарва много време. Може и да се ползва и временно действащ неутрализатор, изработен от напреднал в радиестезията (формите и вариантите там са различни).
Разликата е, че неутрализаторът действа както чадърът пази от дъжда, а премахването на "излъчвателя" - като прогонване на облаците.
Има и комбинирани способи, няма да задълбавам.
Третия начин няма да го споделям, понеже е доста абстрактен за мнозина, а и единици (на Земята) го владеят - шансът да попаднете под ударите на такъв човек е по-малък, отколкото да спечелите шестица от тотото с един фиш, но шансът да се противопоставите на подобно въздействие...още по-малък :D

Неактивен edin

• Специалист
  • Сериозен
  • Публикации: 1 077
  • Рейтинг: 212
  • Гениалното, винаги е просто
« Отговор #289 -: Март 26, 2017, 01:46:25 pm »
Значи, аз съм голям късметлия.  ;D
Магиите се развалят лесно, стига да си го решил, преди да се родиш  ;)

Неактивен caduceus

• Експериментатор
  • Сериозен
  • Публикации: 1 160
  • Рейтинг: 235
« Отговор #290 -: Март 27, 2017, 08:57:09 pm »
При мен е с хелий. Каква е мощността на твоята?
При мен е с аргон, имам и неонова. Сега се прави хелиевата.
Колегата който изработи електрическата част на машината, каза че лампата излъчвала около сто радиочестотни вата. Аз държах да не е много мощна, защото съм виждал с по 200-250 и ми се струва, че това минава границата на потенциална вреда. По-важно е другото, което излиза от моя модел - това, което се захранва от оргонните бустери. Всеки който иска и може поне чат-пат да усеща енергията, ще се убеди при докосване на екрана - при моята машина най-добре в областта на златния филтър. Включваш се към фантомния енергиен ефект и почва да върви по ръката суров оргон във вид на вълна, водеща до леко изтръпване  :)
Това всъщност лекува - не радиовълните, не електромагнитен резонанс - а енергиен такъв! Особено когато има отражатели и полето се напомпи между тях. При нормалните машини ефектът е доста по-слаб, тъй като разчитат на минималното количество генериран оргон при биенето на двете честоти - носеща и модулираща.
Поздрави!

Неактивен Tomika

• Наблюдаващ
  • Публикации: 44
  • Рейтинг: 15
« Отговор #291 -: Юни 03, 2017, 11:17:26 am »
teofilius колко инчова ти е лампата. Тази е 8 инч. с отдалечени електроди и ефекта с нея е доста добър.
А другата е 5 инч.

Асене, това с отражатели не мисля че помага. Тази енергия се влияе от интерференция и дифракция.
Дай конкретни резултати от лечение. Жена с оперирани яйчници правила химеотерапия, втори път оперирана за метастазии и януари месец нови метастазии. Светвах я три месеца на 2 май скенерът показа следното:
Нови метастазии няма /като две са били в линфни възли/, едната е намаляла с 4 мм /умира/. Другите обаче на скенера регистрират увеличение. При по детайлно наблюдение се установи от специалист, популацията от ракови клетки е възпалена, затова е с увеличен обем. Винаги умират първите клетки, затова процеса е доста бавен.

Неактивен Tomika

• Наблюдаващ
  • Публикации: 44
  • Рейтинг: 15
« Отговор #292 -: Юни 03, 2017, 11:18:56 am »
Тази е 8 инча

Неактивен teofilius

• Стабилен
« Отговор #293 -: Юни 04, 2017, 05:53:44 pm »
Около 7-8 см е растоянието между електродите и долу-горе такъв диаметър.