Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 295556 пъти)

Неактивен Dedo pop

  • Активен
  • **
  • Публикации: 299
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #255 -: Декември 23, 2016, 11:48:04 am »
 Остана да повярвам и в Дядо Коледа....

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #256 -: Декември 23, 2016, 12:44:02 pm »
Юлиане, познанието не спира ако сам не го спираш. И на мен преди месец ми казаха за скайп-предаване, реагирах като теб по същият начин докато не пробвах. Тогава ми се скриха понятията. Но факта си е факт, не мога да го обесня и разбера за сега.

Скайпа ми е същия като ника във форума - juliang. Пали лампата, настройвай я на "грип" и я пускай да я гледам, че ме е налегнал грипа от 3 дена. Ама днес, че утре грипа може и да е изчезнал и без лампа.
Да видим какво ще се получи...
Предложението ми е валидно в следващите 4 часа и е предложение и към други притежатели на такива ламБи. Да видя аз как на всичките устройствата точно сега ще са на ремонт, или точно в този момент ще са заети, или нямат сет точно за моя грип, или камерата на скайпа не им работи, или имат по-спешна работа ... :)

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #257 -: Декември 23, 2016, 12:58:00 pm »
Всичко е на ред. Грип видове много, кой те е нападнал? И какво ще направиш ако има успех?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #258 -: Декември 23, 2016, 01:18:15 pm »
...Грип видове много, кой те е нападнал?
Такъв с висока температура и схващане на цялото тяло. От сутринта си имам и кашлица, ма не съм сигурен за причинителя и.

...И какво ще направиш ако има успех?
Надявам се че ще се празнувам коледа по-весело... :)
Какво трябва да направя? Естествено че ще споделя какво се е случило. Нали затова искам да го направя? Щот иначе грипа така или иначе ще мине ... поне да направя някакъв тест върху себе си - това което предлагам от месеци.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #259 -: Декември 23, 2016, 01:20:14 pm »
Томика
Нищо против нямам да ви дам и технологията за бустера на лампата, но няма да можете да го направите. Просто защото включва елементи които се ползват и в другите ми устройства а те са направени със наши уникални машини, активирани със пак наши уникални апарати и т.н. Така че - дори и да го изпълните по конструктивната схема и после вържете за лампата, ще е много слаб и няма да има никаква файда.
Все едно да се опитваш да направиш лека кола в гаража си с чук и пирони :)
Затова нека всеки работи каквото може и да си помагаме взаимно - аз си платих например Райф машината без никакъв пазарлък - точно колкото човекът ми каза, но понеже имаме обща цел, направихме преди това и един бартер  ;) + пак така с още двама колеги. Подарих им бустери от началния модел срещу инфо как работят с техните лампи. Аз съм доволен от споделеното, те са доволни от бустерите и всичко е ОК. Относно това дали можеш да си направиш такова нещо, отговорът е не.
За оргонна техника от по-напреднал вид просто НЯМА готови елементи /както при електрониката/ и трябва да си ги правиш сам, а когато това стане масово - ще ти се наложи като нас да направиш и машини  :) Както впрочем е и при Велц с неговите активирани с ВН супероргонитни плочи. Ръчно е калпава работа и много, много трудоемка - да не кажа невъзможна практически.
Така че, няма никой ощетен или недоволен - всичко е чисто и честно.

Юлиян
Сори че те е лепнал грип, но аз съм в началото на тестовете и по-добре ползвай някой колега с опит. Бих те насочил към Златко от Хасково като имащ най-голям такъв - но ако му се изкажеш както тук че това са глупости и няма как да стане, ще те отреже  :) И ще е прав човекът - за къв му е да се занимава със просвещение на неверници  ;D
Dedo pop
Да ти пожелая аз за Коледа една Снежанка, пък ти я връщай ако искаш /или ми я препрати на мен/  ;D
GreenHulk   Коев
Много добре казано, съвсем близо сте до истината /според мен де, не казвам че аз я знам напълно/.
mi68
Ако се направи като хората, не се мести никъде а изчезва яко дим  :) Не искам да се разпростирам /ти ще ме разбереш но останалите вероятно не/ на причините за доста болести, особено тези влияещи на психиката. Да речем, че има полусъзнателни енергийни същности които могат да се третират така, че да офейкат окончателно - или ако не знаеш какво правиш, само да се преместят някъде на по-скрито из тялото  ;) Зависи естествено от човека, който работи по въпроса - както и какъв вид е въпросната етерна гадина.

Весели празници на всички! Моят коледен подарък за форума е /ако някой е разбрал де/ че го пораздвижих от полуумряло положение  ;D до около сто човека вчера, които четат /потребители и гости/. Щото само с глупости и политика не сте интересни на никого, трябва и бач, а и споделяне на ВАЖНИ неща - не празни приказки  ;D

Успехи!

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #260 -: Декември 23, 2016, 01:40:40 pm »
Tomika, бих искал да ми кажеш значението на следните думи "коефицента","обесних", "обеснява","обесня" "преинсполира", "изкам".
П.П. Не съм ничий адвокат, иска ми се обаче тези които пишат/споделят във форума да са поне грамотни.   

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #261 -: Декември 23, 2016, 02:33:17 pm »
Юлиане в моята база данни има много видове грип. Прочети публикации какво се разпространява в България?
Аз смята че е вирус Б?

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #262 -: Декември 23, 2016, 03:17:15 pm »
АСЕНЕ не ме разбра, интересува ме принципът на действие, защо работи, как го засичаш, какви свойства се наблюдават. Малко по малко и ние да се ограмотим като го срещнем . И най важното, направи експеримент има ли полза от добавката и сподели, аз лично съм скептик. Но това ще коментираме след резултатите.
« Последна редакция: Декември 23, 2016, 06:27:18 pm от atos »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #263 -: Декември 23, 2016, 03:51:31 pm »
Юлиян
Сори че те е лепнал грип, но аз съм в началото на тестовете и по-добре ползвай някой колега с опит. Бих те насочил към Златко от Хасково като имащ най-голям такъв - но ако му се изкажеш както тук че това са глупости и няма как да стане, ще те отреже  :) И ще е прав човекът - за къв му е да се занимава със просвещение на неверници  ;D

Моя проблем не е в грипа, а в липсата на желаещи реално да демонстрират знанията и техниката си... :) Което и очаквах де...

Пак да повторя към всички корифеи на лечението с Райф лампи по скайп - имате на разположение реален пациент (аз) и обещанието ми да споделя резултата от лечението публично тук, във форума. Някой желаещ да опита? Щото кат чета писаниците ... едва ли не дигате умрели от гроба, едва ли един грип ще ви затруднява...

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #264 -: Декември 23, 2016, 03:58:10 pm »
Caduceus, точно така "полусъзнателни енергийни същности", точно това е причината за болестите. Точно тези енергийни същности променят енергетиката на организма така че да се получи благоприятна среда за размножаването на микроорганизмите и вирусите. Засега съвременната наука вижда само следствието а не причината за болестите. Добър пример за това е грипа, за който се знае че за да се размножават вирусите е нужна висока температура. Значи първо трябва да се повиши температурата за да почне размножението на вирусите, а не обратното че вследствие на размножението на вирусите се повишава температурата. Ако няма висока температура няма да има и грип.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #265 -: Декември 23, 2016, 04:04:48 pm »
... Добър пример за това е грипа, за който се знае че за да се размножават вирусите е нужна висока температура. Значи първо трябва да се повиши температурата за да почне размножението на вирусите, а не обратното че вследствие на размножението на вирусите се повишава температурата. Ако няма висока температура няма да има и грип.
Не е така, да ме прощаваш. Повишаването на телесната температура е начин организма да се бори с нашествениците. Да не кажа "единствения начин" който организма има срещу вирусите.
Да, вирусите се размножават по-добре на по-топло, но до определена граница. Не обичат температури над 30 градуса. Затова и грипа идва предимно през зимата - летни грипове са много редки. Също така при постоянни температури под -10 градуса почти няма вирусни заболявания. Пика е при температури около и малко над нулата.
Температура над 39 градуса е почти несъвместима със съществувамето им. Измират за часове.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #266 -: Декември 23, 2016, 04:18:17 pm »
 juliang, е какво да се прави то ти и доктор стана вече, аз ти говоря за вътрешна температура на тялото ти ми говориш за външна, много добре се разбираме. Сега аз ти казвам неща от личен опит многократно проверени, вярно е че не мога да ги докажа но се надявам по натам техниката да помогне тези неща да станат видими. Това което със абсолютна сигурност знам е че грипа започва с повишаване на температурата и знам точно на кой енергиен канал в тялото бива изменена посоката за да стане това.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #267 -: Декември 23, 2016, 04:58:03 pm »
juliang, е какво да се прави то ти и доктор стана вече, аз ти говоря за вътрешна температура на тялото ти ми говориш за външна, много добре се разбираме.
Не знам ти колко ме разбираш, но аз тук тотално ти изпуснах мисълта ... :)
Температурата на тялото се регулира само и единствено с контролирането на притока на кръв към кожата. Именно кожата е "топлообменника" който излъчва ненужната топлина извън тялото. Когато това излъчване стане недостатъчно (примерно околна температура по-висока от 30-35 градуса или физическо натоварване, при което мускулите отделят повече топлина) се включва и "оросителната система" - кожата почва да се поти, тази влага се изпарява и активно отнема топлина от тялото.

Затова първото усещане на болния човек е че му е студено - сензорите са по кожата, а тялото почва да ограничава притока на кръв към кожата, намалявайки по този начин топлоотдаването и повишавайки температурата вътре в тялото, където са органите. На разболяващия се човек започват да му мръзнат ръцете и краката - местата които са най-отдалечени от сърцето. По същата причина болния човек е блед, има "нездрав вид". Но вътрешно температурата на болния се покачва. В този момент разболяващия се на пипане е студен - кожата му наистина е студена (изключения правят зони близко до важни органи - слепоочия, подмишници...).
При достигане на някаква температура вече се включват алармите на човешкия организъм - температурата се покачва толкова, че вече застрашава работата на органите. Тогава цялата тая топлина започва бързо да се извежда, болния "пламва" - буквално е горещ на пипане. Започва и обилно потене, което също спомага за бързото сваляне на температурата. Това е - организма е направил каквото е могъл, подложил е вирусите или каквото там го е атакувало на един максимално дълъг топлинен шок, без да почнат процеси на съсирване на белтъците в самия него. Ако това не помогне, организма си дава няколко часа почивка за да изхвърли труповете и токсините, и ако има още сигнали за нередности - прави втори опит, или колкото там опита реши да направи.

Естествено човешкия организъм не е компютър, не спазва винаги един и същ алгоритъм, а и при всеки отелен човек има разновидности. Има разновидности и при различните заболявания. Едва ли има човек на света, който да е съвсем наясно как работи цялата тази система.

Но това, което изложих по-горе е най-общо начин на работа на организма при борбата му с нашествениците. Има включени и други системи, не е само температурата. Но се надявам да добиеш обща представа какво става в тялото ти, когато си болен.

А сега ти можеш да ми обясниш какво значи "външна" и какво "вътрешна" температура на тялото... :) И може ли вътрешната да е по-висока от външната ...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #268 -: Декември 23, 2016, 06:06:00 pm »
Чета и се смея,  :D
Вирусите не си включват газовите горелки, за да загряват тялото по-лесно да разграждат ядрото на клетките за нужния им строителен материал за репроизводството им. Температурата на тялото се повишава от имунната система. Когато в организма попадне нашественик - вирус, белите кръвни телца или лимфоцитите, които са няколко вида и макрофагите, т.е. фагоцитни клетки не могат да се справят с нашествието, защото не разполагат с нужните оръжия за това /за вирусите трябват високоточни оръжия на база ДНК/, тогава главния компютър в главата /който го има  :D/ издава команда по периферията тялото да включва горелките и да го загрява с цел, да стане неблагоприятна средата на биоробота - вирус, който става много бавен, не умира, но работи бавно, все едно да ти прегрее главата на дизеловия двигател на голям баир и да вземе радиатора да хвърля антифриза, като целта е да се спечели време, докато се приготвят насочващите ракети за вируси.

Тези оръжия организма изработва в костния мозък и се наричат имуноглобулини. Това са клетки, които първо копират ДНК-то на вируса, но за да се произведат от костния мозък е нужна висока температура на тялото, с нормалната не може. Най-бурно производство на имуноглобулини става при температура над 38 гр. Нужни са от 1 до 3 дни, за да се копира ДНК на вируса и да се произведат клетките убийци. Тренирания имунитет дори ги произвежда за по-малко от един ден, но в общия случай е за около 3 дни. Слабия имунитет му трябват и повече - 5-7 дни. От това за колко време минава грипа всеки може да направи количествена оценка на своя имунитет. Ако е за 1 ден значи е О'кей  ;D. След това имуноглобулините отиват да търсят вирусите-мангуси, за да ги трепят, защото тези нашественици ще инущожат всички клетки в организма. Високата температура не им дава мира да си вършат пъклената работа, дори както каза колегата Юлиян след 39 гр. те направо се сваряват, като яйца. Когато имунните клетки срещнат вируса те го обстрелват с хипохлорна киселина, т.е. изгарят го и остатъците от него изяждат и смилат, като се отделят токсини, затова и човек е изнемощял.

Та такива ми ти работи по повод високата температура - тя е признак, че имунитета се е задействал и то за добро. Доказано при мен, ако ми се вдигне температурата аз влизам под горещия душ и я повишавам до стойност 38-39 гр. Старая се да я поддържам. Така цяла нощ и на сутринта няма вече вируси. Т.е. така се лекува вирусна инфекция за по-малко от 24 часа. Все пак зависи от вируса де, говоря за баналните грипни.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #269 -: Декември 23, 2016, 06:34:25 pm »
За да не излезе че Хулиан е познал как ще се развие ситуацията с лампите - пуснете му програми за всички грипове.