Автор Тема: Joe Cell Replication Project  (Прочетена 293072 пъти)

fkoko

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #45 -: Юли 21, 2008, 09:48:47 am »
Тони,

Не знам защо казваш, че не е генератор на водород а на оргон. Това пише в този документ който е разпространен тук това е вярно. Но аз изгледах доста интервюта със самия Джо, който никъде не споменава за такова чудо. Той си говори само за водород и за настройки и поляризация на двигателя. Аз сега търся стомана и аз и ще почвам да тествам.

Успехи

Тони

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #46 -: Юли 21, 2008, 04:06:04 pm »
 Нито една клетка няма захранване с вода. То няма и как да има, защото се зарежда един месец. Клетката не "хаби" вода в продължителна експлоатация. Преди да се захванеш с реализация предварително разбери принципа. Процеса поне за мен е доста сложен, пространствена интерференция и става въпрос за отрицателна енергия. Потърси информация
за лачиста-радиална енергия и отрицателна индуктивност. При клетката на Джо се създава среда за натрупване на отрицателен потенциал /вид акумолатор/. Електролизата помага за тази среда, а оксиводорода получен по време на експлоатация е нищожен.

inventor666666

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #47 -: Юли 27, 2008, 07:40:19 pm »
Онзи документ за инфоро на клетката- довърши ли се превода?

Благодаря.

ПС: моля те не пиши с главни букви

mzk
« Последна редакция: Юли 28, 2008, 10:01:03 am от mzk »

fkoko

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #48 -: Август 30, 2008, 09:06:29 pm »
Какво стана с тази клетка, зареди ли се? Аз четох сега, че водата се "зарежда" за около 24 часа, обаче не в клетката точно а в друг контейнер и направо се слага заредена в клетката.

Ти получи ли резултати? и ще кажеш ли размерите на конусите които си използвал.

Успех.

Тони

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #49 -: Август 31, 2008, 09:06:39 am »
 Имаше проблем с изолаторите и сега я зареждам наново. Водата се зарежда максимум 28 дена.

Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #50 -: Септември 25, 2008, 11:37:22 pm »
Как е Тони,има ли радост?

popai_82

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #51 -: Декември 08, 2008, 06:10:23 pm »
Ако му се случи нещо такова на някой , надали ще разправя наляво и надясно кой е срещнал и кво му е казал.

Запалихме една жигула само на ННО работи 10 секунди докато не свърши газа от балона , ма пак е нещо , имам клип мога да го кача при ваше желание.

Интересно ми е че в Ютюб киснат некакви клипчета с единични клетки - супер неефективни печки. Съмнително ми изглежда и това че много много клипчета са изчезнали.
« Последна редакция: Декември 08, 2008, 06:20:35 pm от popai_82 »

popai_82

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #52 -: Декември 08, 2008, 07:10:25 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=2czE_HNWl3Q

Абе тука накрая на филмчето правят един опит с балон и вода , някой пробвал ли го е?
На мен ми прилича на спирт

Неактивен Петър

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 170
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #53 -: Декември 08, 2008, 09:50:04 pm »
Можеш да провериш. Взимаш един балон, пълниш го със спирт, надуваш и палиш!

popai_82

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #54 -: Декември 09, 2008, 10:44:32 am »
Бе знаете ли че ми се случи нещо много интересно докато си експериментирах с една от моите клетки. Сега се сещам че има връзка с това което се казва за клеткана на джо и по специално с това че има значение къде ще сложиш положителния и отрицателният полюс. По някаква случайност последната ми клетка е направена така че единия край на захранването е отдолу а другия е отгоре. Оказа се че има много голямо значение кое от къде е даже си отбелязах защото като обръщах полюсите и нещо не тръгваше да работи при единия вариант и за това си отбелязах полюсите. До тогава не се бях зачитал за клетката на ДЖО и не знаех този факт че това има значение.

Тони

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #55 -: Декември 09, 2008, 02:13:18 pm »
Клетката на Джо ще тръгне да работи. За целта обаче е нужно да се получи тръба с външен диаметър 95.55мм, вътрешен диаметър 92.5 мм и дължина 320мм. Стоманата е 316L а такъв стандарт няма и трябва да се получи чрез пристъргване. Някой може ли да помогне? Използваната тръба при мен не се знае каква марка стомана е но със съгурност не е 316L и има магнетизъм.

Неактивен Петър

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 170
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #56 -: Декември 09, 2008, 02:41:00 pm »
Помисли за възможността в някоя леярна да ти отлеят прът с необходимите размери. После разстъргваш. Успех!

Направих си труда да проуча къде леят неръждавейка:
1.Плевен - Стоманолеярен завод - избягват малки детайли(поръчки) - 40лв/кг
2.Димитровград - НЕОХИМ - 14-16 лв/кг
3.Враца - СТАРТ - 14-16 лв/кг

Може да леят и на други места в България!
« Последна редакция: Декември 10, 2008, 08:38:28 pm от Петър »

alexmir

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #57 -: Януари 08, 2009, 04:40:39 pm »
А безшевни тръби от 316L намира ли ли сте някъде да се продават?

Неактивен vlindos

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 192
  • In the chaos I order
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #58 -: Януари 08, 2009, 04:43:57 pm »
А безшевни тръби от 316L намира ли ли сте някъде да се продават?
Накрая на бул. Българска армия (в София) където има халета с тръби се влиза в дясно и там продават в още по-големи халета и такива тръби. Потърси из Гугъл за телефони

alexmir

  • Гост
Re: Joe Cell Replication Project
« Отговор #59 -: Януари 08, 2009, 05:25:00 pm »
а дали продават на по-малко от метър?