Алтернативни енергоизточници > Joe Cell

Joe Cell Replication Project

(1/29) > >>

administrator:
Ето ви сайт на английски с инструкции за направа на клетка за оргонно гориво. Доколкото са първоначалнните  ми бегли впечатления това не е просто клекта за разделяне на водата на водород и кислород а нещо много по-уникално, устройство, което директно преобразува етерна енергия в газ. Само преди 10 дена Изобретателят е бил заплашен със смърт от двама непознати, ако не прекрати работата си по проекта. За щастие сме 21-ви век а не 13-ти и имаме интернет и будни хора, които вече са успели да разберат принципа на работа и да създадат работещи репликации. Техен е и http://JoeCellHydra.com , сайт, подобен на този за GEET, даващ начините, плановете и всичко необходимо за репликация на клетката на Джо (Joe Cell)

rumen:
чудя се защо никаде не виждам простичко чертежче което да се направи :roll:

lz1ico:
Даа чертеж НЯМА

mamba1987:
Виж тук.

Тони:
Чертежи има на много места.В newenergybg.com има и половината превод.Не съм перфектен
по английски иначе до сега да съм се хванал.Това което разбрах е ,че се правят цикли на
"зареждане" по време,след което се проверяват тръбите еднакво ли са загрели.Ако не са, се
удряли с "божествения чук" и се ориентирали север юг.Ако някой се наеме с превода аз се захващам.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия