Автор Тема: Стерилизатор за храни и напитки  (Прочетена 50090 пъти)

GMG

  • Гост
Re: Стерилизатор за храни и напитки
« Отговор #60 -: Декември 17, 2009, 05:00:35 pm »
    Здравейте !
Това нещо работи при мен от година и половина,

Браво юнак!
Аз имам идея за следното. Взема се една плоскост, върху която да се легне. Под плоскостта се нареждат 7 говорителя, като всеки да съвпада с една от чакрите в тялото.
   
   Не съм сигурен, колко са Чакрите, седем или манайсе,
ама си лекувам дори и простудно гърло ;)


   П.П. Това не е самореклама, а само истината !!!

Dex

  • Гост
Re: Стерилизатор за храни и напитки
« Отговор #61 -: Декември 17, 2009, 06:57:42 pm »
Вярвам ти, вярвам ти. Какви говорители ползваш?

smsi-h

  • Гост
Re: Стерилизатор за храни и напитки
« Отговор #62 -: Декември 17, 2009, 08:02:46 pm »
Цитат

   Не съм сигурен, колко са Чакрите, седем или манайсе,
ама си лекувам дори и простудно гърло ;)


   П.П. Това не е самореклама, а само истината !!!

Добре де, но за отделните заболявания, какви честоти ползваш? Записаните в програмата FREX16 ЛИ? Важно е, защото от скоро и аз имам запер. Ако можеш приведи честотите, които ползваш за различните заболявания! Преди няколко месеца в една от темите се говореше за точните честоти, които са ефективни и, доколкото помня, един от админите помоли, при достигнати благоприятни резултати тук във форума да се дават конкретни примери за благоприятни въздействия като се популяризират точните честоти.

Бих искал да подчертая и следното: в програмата FREX16 са изписани /с техните честоти/ доста заболявания, които нямат инфекциозен характер, т.е. електростимулацията със запер в комбинацията FREX16-запер реално би трябвало да доведе до положителни резултати, въпреки, че FREX16 е създадена предимно за лампата на Райф. Единственото обяснение е, че въздействието с честоти определено въздейства не само върху микроорганизмите в тялото на човека, но и повишава общия жизнен тонус като балансира енергийното състояние.