Автор Тема: Генераторът на Капанадзе - всички мнения и конструкции на едно място  (Прочетена 3221286 пъти)

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Радико, ти запознат ли си с демонстрациите на Капанадзе? Устройството винаги работи и то как! Не знам ти какво си зяпал и какво неработещо ти се вижда.

Ковърдейл

  • Гост
Да беше го продал до сега.............

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Да беше го продал до сега.............
Хммм, ъммм, таковааа, виж с'я...как да го продаде, кат' ш'са изтощи акумулатора на третия час още? Ам' после?
Ако случи на кибритлия клиент, к'во праЙм?

Ковърдейл

  • Гост
Проблема наистина е в акумулатора му,няма да издържи :D

Ковърдейл

  • Гост
Тука имаше много схеми на въпросния генератор,ти подкара ли го?

Ковърдейл

  • Гост
Само клипове и ала бала, една работеща схема не съм видял нета.

Ковърдейл

  • Гост
Това майтап ли беше?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Цитат
Радико, ти запознат ли си с демонстрациите на Капанадзе? Устройството винаги работи и то как! Не знам ти какво си зяпал и какво неработещо ти се вижда
Ами какво да ти кажа виждл съм какви ли не "работещи" работи дори и тези долу които могат да се обяснят само със сатанинска черна магия, ама по черна от най черната. ето поствам и клипчетата, предупреждавам вярващите в капанадзе със по слаби нерви да не гледат.
За другите това е просто шоу, както и Капанадзе впрочем само дето е по малко грндиозно.
https://www.youtube.com/results?search_query=дейвид+копърфийлд
https://www.youtube.com/watch?v=RP4Bs2craIE

Ковърдейл

  • Гост
Локо, като си толкова вещ, направи работеща схема и я публикувай, а също така разясни и принципа.

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
   Ковърделе, единственния, който може да даде работеща схема, това е Капанадзе за момента. Има сигурно и други хора, които са близко до истината, но досега никой не е демонстрирал това, което показва Капанадзе.
   А на скептиците ще кажа, да си държат мненията за себе си и да не пишат абсолютни глупости. Капанадзе има десетки демонстрации и то пред много, много хора инженери и учени, има и две заявки за патент. Несериозно е да се твърди, че генератора на Капанадзе е менте.....

Ковърдейл

  • Гост
Нищо не твърдя, искам да видя нещо работещо и да разкарам енергото от главата си.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Да де...ма се оказва, че трябва да си мултимилионер, че да му платиш 5 милиона, за да те светне, хахаха ;D
То е като да получиш банков кредит - първо трябва да докажеш, че нямаш нужда от него...

Ако Капанадзе иска пари (при това такава колосална сума), мога само да го презирам!
Подобна технология (ако я има) не може да се измери в пари!
За мен той е или измамник или нищо общо с търсач на СЕ, което го превръща в поредния бакалски търгаш като Едисон или Бел...в сравнение с които Илън Мъск е светия!
Повръща ми се...

Ковърдейл

  • Гост
Ми такъв е, какъв да е.Аз съм убеден, че има нещо работещо, въпросът е защо в интернет пространството циркулират грешни схеми?

Неактивен Dedo pop

  • Активен
  • **
  • Публикации: 299
            Прочетете коментарийте след видеотата. Основно е радост че се е намерил човек който да скубе буржоата .Иначе истинското му име е Скапанадзе. Мошеник от класа.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Цитат
За мен той е или измамник или нищо общо с търсач на СЕ, което го превръща в поредния бакалски търгаш като Едисон или Бел...в сравнение с които Илън Мъск е светия!
Повръща ми се...
Повръщай атос повръщай защото на мен пък ми се повръща от горния цитат. Това показва манталитет на хлебарка чакаща някой да рзсипе на земята хляба за който се е трудил за да се наяде. На мен щеше да ми се повръща от Томас Алва Едисон ако беше оставил ШЕСТТЕ СИ ДЕЦА да умират в глад беднотия и мизерия. Ако ги беше обрекъл на съдбата на Никола Тесла.
Но не би Едисон е бил Високоморална и отговорна личност и не е позволил други хора да деградират морално възползвайки се даром от плодовете на неговия труд. Раздавайки даром това което си създал ти вършиш грях ГОЛЯМ ГРЯХ Защото изкушаваш хора да се обърнат към ЛЕННОСТ, по нашенски мързел а ленността е един от седемте смъртни гряха. Не знам даваш ли си сметка, но това поставя в морално отношение знак за равенство между хора като Тесла и такива грешници които не искам да им споменавам тук имената. Дето имат отправени обвинения за геноцид примерно.