Автор Тема: Генераторът на Капанадзе - всички мнения и конструкции на едно място  (Прочетена 3220927 пъти)

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Мале, пичове (teofilius и mi68), не знам кой ви е дилъра и какво взимате, но е адски добро!
Доведохте ме до духогазъм!
Да палнеш фитила на Големото БУМ сигурно е зверски кеф, и значи Господ е колега по мания! :)
Сега ако успеем и душите на умрелите да ги впрегнем в някаква 5D-кармична въртележка да ни произвеждат СЕ докато си изкупят греховече - цена няма да имаме! Само дано CEZ не ни списпат, че келепирът ще отиде у тях, а на нас посредници ни не трябват...
Явно предколедното настроение вече ни тресе всичките, щом натворихме толкоз весели щуротии за единица страница, та аз отивам да чистя шарана и да забъркам фойерверките - може да не са съвсем СЕ, но са поне красива Е! :) А вие тука действайте по величавите теории, обясняващи самородния феномен Капанадзе...
mi68, не прекалявай с пречистването на душата, че истиинското мелнишкото е като мармалад, но от него много боли глава ако се злоупотрби! И помни - в полунощ бифилярките оживяват, а палачинковите от двойни стават четворни. Следва корилисова центробежна сила, и ако не се държиш здраво за балкона - падаш при втория откос... Енергията на разместване после на черепно-мозъчните центрове е ужасна, а махмурлукът става и от минало към бъдеще, и от бъдеще към минало, с две думи - и на третия ден няма да е минал напълно...
Сполайте за барутя, и дано и този път преживеем най-светлия пиро-празник - Нова година! :)

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте,
Контролът над ситуацията, чрез филосовско-технически действия, явно не може и се насочих към Любовта.
  Преди повече от 35 години, душата по някаква причина излиза от тялото и сега волево реших да пробвам трика. Не се получи пълно отделяне, около 1% остана в тялото. Бях много натопорчен, но това чуство плавно премина в блаженство, от божествената Любов. Светът ми изглежда чудесен и всички хора са ми сладури. Трика с излизането почна да ми харесва и започнах тренировки за по-дълго престояване и разглеждане.
Около всеки предмет има енерго-информационна система, трудна за разбиране, лесно я определям като Божествена Любов.
Ако разгледам като информация почна да ни става ясно, кодовата дума е с 12 бита (дозина), ако се раздели на две става шест.
  Преди ползвах трансформатор с 5 бобини коефициент на трансформация 3:2 или 1:1,5. Ако се увеличи броят на бобините коефициента на трансформация ще клони към 1:1 при нечетен брой бобини.
Тъй като това енерго-информационно поле трябва да стане електромагнитно за СЕ , то при кодова дума 12 бита с 5 бита информацията, ще е много изкривена. За това направих опит с трансформатор с шест бобини, коефициент на трансформация 1:1.
  При опита с трансформатор с шест бобини по един проводник не светеха светодиодите, но по два проводника даде усилване, имам съмнения в калибровката на генератора, но този трансформатор е хармоничен и не скапва хората.
  До тук съм с теория и практика на СЕ.
  Това го пиша не да се правя на пророк или месия, а читателите да стигнат до това ниво на разбиране на Света до което се докосвам, аз.   

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Бях много натопорчен, но това чуство плавно премина в блаженство, от божествената Любов. Светът ми изглежда чудесен и всички хора са ми сладури. Трика с излизането почна да ми харесва и започнах тренировки за по-дълго престояване и разглеждане.
Ехаа е тва ме накефи, как така плавно при мен е изведнъж а предполагам и при други е така.
Да и престояването е добро но какво има за разглеждане, не си ли разгледал вече всичко.

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте,
Вървя по пътя на познанието да стигна до ниво СЕ. Ако материята и Духа са що годе са ясни то междинната зона, кръстовище на взаимодействие наречено Душа е твърде мъгляво понятие. За това пиша от гледна точка на моята грешна Душа.
  Всяко събитие се разпространява във времето и пространството под формата на поле. В пространството лесно се измерва края на полето с уреди но във времето нещата са трагични. Пробив се получи, когато свързах време и информационни технологии.
  Всяко събитие се записва в цифрова памет, ако прочетеш паметта, реално си се върнал в миналото, ако ускориш четенето виждаш бъдещето.
  Най-простата кодова дума е с 12 бита, като два са служебни за циклова и свръхциклова синхронизация, подобна организация има при 30/32 ИКМ (PCM) група. На по-големи нива на организация подобно на  STM-16, Душата ми не е стигала, това е редно защото ако не си верен в малкото то, няма кой да ти даде голямото.
  Ако се вземе единство и борба на противоположностите, за пространството, то битовете могат да се сведат до 6, пет основни един служебен.
  Ако се започне обратно четене на програмата то времето започва да тече обратно и се получава СЕ. СЕ е обратно четене в определена установка, но това обратно четене да не вреди и руши материята около себе си, то шестия - четния бит трябва да се включи. Следва задачата при четири бита може ли да се получи СЕ? Според мен може но меродавен е опита, това следващия път, сега размишлявам и неми се правят опити.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
®4_13_4©, ти нещо извънземен ми се виждаш? Вчера дойде и се разшета из темите. Няма лошо, има основание иронията ти. Но какво се учудваш, в реалния живот не стоят по по-различен начин нещата. Българина е най-великия и всеки знае повече от другия и е по-красив и умен. Тук темите са смесени, компилации от религия, техника, трансмутация, оргон, неутрино и свободна енергия.  ;D
Тук е електронната он-лайн психиатрия.  :D  ;D  :D

Неактивен lda_has

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 323
  • Пол: Мъж
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
  • Скайп: lda_has
EDM electronics не е от вчера и не е с 7 поста. Само с ново име във форума защото имаше постоянен БАН. Дори си е със същото име изписано с цифри.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Това да не би да е българският изобретател на вечното фенерче /дето с една батерия от GSM зареждаше пет акумулатора на електрокар/, забравих му името /ника/ как беше  ;D, беше толкова отдавна...?  ;D Пак се е прокраднал във форума мискинина, доскучало му е.  :D

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте,
Почвам така, " Ние сме във времето и то в нас, то нас обръща и ние него".
Ако прием, че времето е първично то пространство, материя, енергия и информация е вторично. Няма да обяснявам как информацията влияе на ентропията, ентропията на енергията на системата. Всичко това е красива научна теория, но далеч от практиката.
  В електрическа верига с активно (позитивно) съпротивление напрежението и тока са във фаза или фазова разлика 0, ако съпротивлението е безкрайност тока е 0 напрежението и тока са положителни. Ако имаме реактивно съпротивление, при бобина имаме +90 градуса, при кондензатор -90 градуса фазова разлика. 90 градуса това са кръгови кординати, напрежението и тока са положителни величини. Ако имаме отрицателно съпротивление, фазова разлика 180 градуса (посоката на въртене, съответно знака няма значение) увеличаването на напрежението води до намаляване на тока. Такъв пример е тунелен диод или динатронен ефект във фотоумножител или тетродна лампа.
  За да се получи СЕ трябва да се раздели времето на два потока, право и обратно време. Линейното разделяне с бобина и кондензатор, дава слаби резултати, защото с градуси измерваме кръгови параметри. За това ползвам спирални палачинкови бобини и резултата идва.
  Енергията се взема от разделяне на времето, разбира се, че мащаба (размера) има значение, за това планетите обикалят около Слънцето, нищо ново под небето, разбирането е ново. Времето е навсякъде СЕ също, спира времето спира всичко.       

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
EDM electronics Идахас го разкри. Кои са четвъртата и тринайстата поредни букви от азбуката. Явно в това заведение пациентите се чувстваме добре и си държим на него.  ;D ;D ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Браво на lda_has, само интелигентен човек може да разгадае илюминатския код, който използва пришълеца ®4_13_4© . Аз първоначално си помислих, че е позивна на някакъв радиолюбител, но това "R" в началото на кодовото му име ми се видя, като "оригинал" на някаква фирма, т.е. самовеличае се, а и встъпването му беше някак даскалско, сякаш най-големия разбирател е дошъл от дълбокия космос с летящата си чиния, да ни покаже как стоят нещата с невидимите енергии.  ;D

Той търси другите да му показват труда си, но аз очаквам да даде личен пример и пръв да го стори. Само се моля да не са ония плетеняци от кабели и стърчащи въздушно радиоелементи на един разхвърлен тезгях от близкото минало, когато направи първото си изявление, че напипал СЕ за щепсела.  :D

Дано грешим в разузнаването си,  пришълеца да се окаже не оня хроничен лъжец-откривател на СЕ, за които всеки си мисли  :D, а месията на невидимите енергии и веднъж завинаги да ни отърве от мрака на СЕ. Да настъпи творческа хармония във форума.  :D

« Последна редакция: Декември 14, 2016, 10:21:35 am от EDM electronics »

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
 :)Та, в горе подхванатият ред на мисли и съждения стигам до извода че, Новият Световен Ред разваля не само хляба, бирата и жените ни, но и все по-негативно влияе върху яснотата на умозаключителните способности на народо-населението в световен мащаб. :D :D
Доста умизми се наръсиха под-въпросната статия! В което няма лошо! Все пак, смехът лекува! :) :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
plcsoft, ще ме извиниш, но нищо не се разбра, какво всъщност искаш да кажеш. Налага се човек да прави анализ, какво е искал да каже авторът на изявлението.

Първо какво общо има тук нОВИЯТ сВЕТОВЕН рЕД?. Изглежда не стигнаха изброените от мен по-горе съставни части на една стандартна форумна тема, ама явно съм забравил "политиката". В твоя, не в моя ред на мисли, нОВИЯТ сВЕТОВЕН рЕД се изписва правилно така, както аз го изписвам, а не като теб с главни букви, защото за ония, за който се пише с главни букви, действително си прав, ще те цитирам: "стигам до извода че, Новият Световен Ред разваля не само хляба, бирата и жените ни, но и все по-негативно влияе върху яснотата на умозаключителните способности на народо-населението" и впрочем "народонаселението" е цяла дума.  :D

Не успях обаче да разбера какво означава думата "умизми"?  :D Сефте чувам такава дума в българския език, сигурно е пристигнала у нас по линия на нОВИЯ сВЕТОВЕН рЕД?  ;D Но нищо, важното е смях да има, нали... :D

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
EDM electronics каквото съм написал, това съм казал. Друг е въпроса дали има, нещо за разбиране! Просто исках да иронизирам последните няколко поста пуснати в темата. Нищо повече.
Не тълкувай нещата дословно! Позволи си лукса да мислиш  дълбокоумно! :)
Възприеми ги като тип изказване ала mi68. Не знам дали се получи. Просто опитах!  :)
Относно "Новият Световен Ред" мисля че, правилно е написано, разбира се погледнато от моят чардак. Но, за арбитраж предоставям, думата на atos-чо. Той да определя дали  съм крив или крушата е права.  ;D
Относно словосъчетанието "умизми" това е нова дума. Която те първа ще се въвежда в българският литературен фолклор.   8)
Значението което влагам в този афоризъм е следното. Умизъм - постдиалектическо словосъчетание имащо претенциите да отрази умствените напъни на индивида, да прави, псевдо-обосновани заключения на заобикалящата го реалност.  :) :)

Уупс забравих да допълня! Да се чете така - "стигам до извода че, Новият Световен Ред разваля не само хляба, бирата и жените ни, но и все по-негативно влияе върху яснотата на умозаключителните способности у(на) народо-населението в световен мащаб" - Didaxis error!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Похвално plcsoft, този път те разбрах, а и беше изчерпателен. Не за друго, ама да сме наясно кой от кои е. Вече те пиша за протокола в графата до mi68, защото изказванията ви си приличат, наистина.  :D А за новата дума "умизми", с която ти обогати българската лексика, нямам как да не изкажа благодарността си, такива хора ни трябват на нас.  :D Радвам се най-вече, че не звучи англосакско, че аман от такива думи пришълци в езика ни, нахлули инвазивно, като поканени от Меркел афроазиатски мангуси. Поне ще съм сигурен, че произхода на думата е от българин, да спя спокойно.  :D

plcsoft, моля те, нека не намесваме "atos-чо" или който и да било друг в нашия диалог. Няма нужда, аз виждам, ние постигнахме съгласие или "консенсус" - по езика на нОВИЯ сВЕТОВЕН рЕД.  :D
« Последна редакция: Декември 14, 2016, 02:52:18 pm от EDM electronics »

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Благодаря, ЕДМ-чо. За мен е чест да заема своето скромно място редом с дълбокопроникновените словоизлеяния на нашият уважаван съфорумец  mi68 -ми. Нека ордата ни се множи и шири като тучните пасбища на Евразийската степ.  ;D
А относно atos-чо. Ще уважа молбата ти. Да ти кажа под секрет, и на мен не ми се иска, спора ни да стига до този, ортодоксален админ. Да ме извини!


plcsoft, жлъч и сарказъм имат тънка граница на преход, разграничавай ги!/А/
« Последна редакция: Декември 14, 2016, 05:41:31 pm от atos »