Автор Тема: Генераторът на Капанадзе - всички мнения и конструкции на едно място  (Прочетена 2052862 пъти)

Неактивен van

• Сериозно Активен
  • Публикации: 369
 Радиоелектронни вериги за усилване на електрическите сигнали, за разделяне и пропускане на честотна лента, пренасяща предаваната информация, с което да се обезпечи висока чувствителност и избирателност при радиоприемането: Представлява електрическа верига - трептящ кръг, съставена от паралелно свързани кондензатор и бобина, характеризиращи се съответно с капацитет и индуктивност (C и L). В трептящия кръг при съблюдаване на определени условия на накачка може да се възбудят колебания на тока и напрежението. Процеса на нарастване на колебанията в трептящия кръг е нелинеен и е съпроводен с получаване на СЕ (амплитудата на кръга нараства линейно, а енергията и мощността с квадрата на амплитудата.)

Антенен дипол (популярно антена) представлява „разпънат“ LC трептящ кръг. Трептящият кръг е термин от областта на радиотехниката.
« Последна редакция: Август 15, 2019, 03:47:02 am от van »

Неактивен van

• Сериозно Активен
трета графика

Неактивен Михаил Кузмов

• Успешен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • Публикации: 1 520
  • Или не опитвай,или карай до край ! ОВИДИЙ
Може ли уважаемите сведущи по капа въпросите, да постнат едно видео!? Как Капанадзе демонстрира захранване на собственият си дом, цъкайки с батерийката. На мен защо ли не ми се отдава  да намеря такова?

Неактивен van

• Сериозно Активен

ако бяхте изслушали https://www.youtube.com/watch?v=BUuAHs2D9O8 Капанадзе разговор рассекречен щяхте да чуете че около месец се захранвали с устройството 5 киловата целия дом след това дошли от енергото и заявили че Капанадзе краде ел.енергия показали им как изключват кутията и тока спира те поискали да им отворят кутията и като не са съгласили ги глобили 300 долара глоба. Сумата не била голяма и не искали да се разправят махнали установката и си платили глобата. Ако вие искате да си захранвате дома най късно на третия месец ще дойде проверка от енергото и ще ви глобят за кражба на ел.енергия независимо че не сте я крал може и в затвора да ви вкарат ако им се опънете. Всяко КАПАНАДЗЕ използване се наказва по същия член за кражба на ел.енергия. В България по закона за енергетиката ти нямаш право да притежаваш или продаваш БТГ камо ли да го ползваш макар и само за самозадоволяване.

Неактивен Михаил Кузмов

• Много Напреднал
Пълни глупости! Ако крада, значи прескачам електромера! А това е лесно установимо. Тогава Капанадзе защо не се разкачи от ел. снабдяване и да си кара на батерийка?

Неактивен Михаил Кузмов

• Много Напреднал
Пълни глупости! Ако крада, значи прескачам електромера! А това е лесно установимо. Тогава Капанадзе защо не се разкачи от ел. снабдяване и да си кара на батерийка? Значи на ELPUNTO трябва да му разкажат играта защото лятната консумация клони към нула!

Неактивен Радико

• Много Напреднал
  • Публикации: 4 587
  • Без пари толкова. Промоцията свърши
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Цитат
  В България по закона за енергетиката ти нямаш право да притежаваш или продаваш БТГ камо ли да го ползваш макар и само за самозадоволяване.   
Мисля че тази глупост е достойна да се бори за първо място по глупавост във форума. Май само едно две изказвания на Монтанар могат да се конкурират с нея ама много слабо. Във коя година живееш бе van това е било така по времето на Вълко Червенков. Сега Електроразпределителните дружества са ЧАСТНИ Забрави ли случая наскоро когато една женица СОБСТВЕНИК на БТГ се опита да купи ЧЕЗ. А и би ли ми пояснил как така са го глобили  300 ДОЛАРА той Капанадзе да не живее случайно в щатите. Нещо ми е убягнал този факт.

Неактивен juliang

• Главен инквизитор
  • Много Напреднал
  • Публикации: 2 634
Чакам и Ван да дефинира "БТГ" и как енергото ще определи кое е такова устройство. Щото фотоволтаика е БТГ. Метановия реактор, който произвежда газ също.

Неактивен Михаил Кузмов

• Много Напреднал
Става въпрос за грузински долари

Неактивен ventsy74

• Сериозно Активен
  • Публикации: 329
Тия грузински долари треба да са отскоро май.Да не са с образа на Саркашвили на тях?Питам щот довчера бяха в грузинзки лари. И те така те.

Неактивен Pegas

• Beginner
  • *
  • Публикации: 63
трета графика
иНТЕРЕСНО НА ТРЕТАТА СХЕМА- ВЪЛНАТА РАСТЕ НА ВСЯКА СИНУСУИДА ?!СКАЛАР??ОТ ДЕ ИДЕ СЕТО?

Неактивен dmitarp

• Стабилен
  • Публикации: 703
Че Капанандзе е луд, луд е, но неговите  последователи са два пъти по луди.

Неактивен mito_kupona

• Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • Публикации: 626
   В Грузия има поне 200 такива устройства които работят от години, но никой не е луд да се „осветява“, по понятни причини, злоба, завист и невежество от страна на матряла. Може да има и в България.....
   Капанадзе не е луд, той е гении на нашето време, луди са дребните душици, заровили се в черупките си и бълващи само злоба и ненавист, към този велик човек, защото с малкото „сиво“, което имат не могат да осъзнаят, какво епохално откритие е това, което ще промени света из основи. Най-важното на това изобретение е, че ако се внедри навсякъде ще живеем ние, децата ни, внуците ни и техните деца и внуци на една чиста планета.
   Като нямате какво да кажете по темата, защо тролите, комплекси ли избивате или ви плащат за това?

Неактивен dmitarp

• Стабилен
  • Публикации: 703
Не ми плащат, комплекси сигурно имам но със сигурност не в тази посока . В Грузия може и да има не 200 а 2000 установки, но няма нито едно доказателство, че те работят. И аз искам да живея на чиста планета но едва ли Капанандзе ще помогне за това.

Неактивен mito_kupona

• Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • Публикации: 626
Горният ми пост не е насочен персонално към никой и нищо лично.
   При най-малък опит за някакъв конструктивен диалог по темата, веднага се намесват невярващите, за да повторят още един път, че според тях „такова животно нема“. Ние другите това го знаем, няма нужда да го повтаряте 1000 пъти, разбрали сме го, и няма нужда темата да се пълни с глупости. По-добре не пишете в тази тема, а когато някой покаже работещо устройство ще търсим и вашето мнение. Ами то затова форума заприлича на говорилня и много качествени хора спряха да пишат тук. Толкова ли е трудно.....