Автор Тема: Генераторът на Капанадзе - всички мнения и конструкции на едно място  (Прочетена 3220925 пъти)

Неактивен gvg

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Скайп: gogopopo5
Сега ми се обади човека не може да влезе в мазето и няма как да отговори,в гаража там може и кой то има нещо да попита ще отговори там.

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Да, разбира се, нека се изместят разбирателите у "гаража", белким им светне.  ;D

gvg, ти сигур и на кадуцейски работи вярваш, щом прокламираш независимите места в мрежата..


Няма лошо,  гледай другите клипове на Антон gvg  и си купи обаче поялник с К сонда   ;)

Смесването на Асеновия форум с този не е подходяща идея  ;)


Всичко добро!


Неактивен gvg

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Скайп: gogopopo5
Нямах това предвид не насочвам хората към друг форум просто той не може да ви отговори  тук.Извинявам се за което. Кадуцея изобщо не го познавам нито пък който да било от вас .Кадуцея един път го гледах по една от телевизиите и обясняваше как работи един от неговите продукти.Избягвам да пиша защото тук все някой се старае да те изкара виновен за нещо.А пък каква техника имам в къщи идея си нямаш.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
 gvg, не се тревожи, постовете ти винаги са били адекватни!

Tanas, не интерпретирай обикновената информация в конфронтационен аспект!!! Не се опитвай да насаждаш разкол и разделение на "лагери", форумът ни няма нужда от това!
Карайте го без лични драми - емоциите са лош съветник!

« Последна редакция: Април 29, 2019, 07:39:25 pm от atos »

Неактивен gvg

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Скайп: gogopopo5
Благодаря много!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Сега ми се обади човека не може да влезе в мазето и няма как да отговори,в гаража там може и кой то има нещо да попита ще отговори там.
Защо не може да влезе, има забранен достъп или е нещо сърдит?
Ами колегата има да каже нещо важно по съществото на форума, разрешете му достъпа.

Посетих тоя форум "Гаража.нет", но там пишат само 2-3 потребители и то пък за късмет влязох най-напред в темата "Крахът на МАЗЕТО.НЕТ" , то даже е отделна глава ;D - ей, бахти заглавието, веднага ми вдигна настроението, браво.  ;D Там е устроено погребение на този форум: http://www.garaja.net/viewtopic.php?f=7&t=250   ;D

Дайте, направете нещо колегата с видеото да влезе тук във форума и да популяризира идеята си. Да питам и под сурдинка, това само теория ли е, или е постигнал нещо на практика?

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Карайте го без лични драми - емоциите са лош съветник!
Както винаги, много си прав atos  ;)

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Тази схема няма да работи. Какво търсите в повече, не знам.

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Изчистих историята и не мога да допълня  :(

Ако вземем предвид възможностите на  EDM electronics и ги съпоставим с тези на технократа, вектор и сие, бихме ли да си извадим извод?
Според мен - да, всичките са ловишарани, тоест рибари на свободна практика...
Ако обаче мислим ползотворно, отчитаме един минус в образованието и обществото като цяло... Защо?

Защото Путев или Путин е герой и ние го боготворим щото имал супер-оръжия и първи стъпил у Космоса и изкарал кучката Лайка в орбита..  :D

Дайте да не се заблуждаваме? А?
Взаимно...  ;D

Всеки нормален човек има нет, поялник и принтер, не може да говориш глупости и да са прайш на велик само от нета...

Евгени един път заклеймява нета, а в другия си пост казва: глейте ко става у тубата.., лицемерието не е добре колеги, нищо лично!

През 2006-а по случайност присъствах на една от презентациите на Капана, не видях нито високо, нито искрище, просто човека зарежда един кондер и запуска установката.  ;)



Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Танасе ,няма ли да покажеш как с 3.6волта бактерия зареждаш 45ach акумулатор?
Айде ,чакаме вече 5години...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Изчистих историята и не мога да допълня  :(

Ако вземем предвид възможностите на  EDM electronics и ги съпоставим с тези на технократа, вектор и сие, бихме ли да си извадим извод?
Според мен - да, всичките са ловишарани, тоест рибари на свободна практика...
Ако обаче мислим ползотворно, отчитаме един минус в образованието и обществото като цяло... Защо?

Защото Путев или Путин е герой и ние го боготворим щото имал супер-оръжия и първи стъпил у Космоса и изкарал кучката Лайка в орбита..  :D

Дайте да не се заблуждаваме? А?
Взаимно...  ;D

Всеки нормален човек има нет, поялник и принтер, не може да говориш глупости и да са прайш на велик само от нета...

Евгени един път заклеймява нета, а в другия си пост казва: глейте ко става у тубата.., лицемерието не е добре колеги, нищо лично!

През 2006-а по случайност присъствах на една от презентациите на Капана, не видях нито високо, нито искрище, просто човека зарежда един кондер и запуска установката.  ;)
Джи-Ем-Джи Танасов Куртев, много ти несвързана мисълта, много прост изказ, да не си бил снощи на обезболяващи - ракия със слънина?  :D
То веднъж, като се компрометира човек, като покаже, че е лъжец, кажи как после да не си сменя името на Танас, Курти и т.н. Ще очакваме следващия ти аватар.

Иначе умееш да развеселяваш, ский само каква последователност и логика:
Ловишарани /казва се лапнишарани  :D/...рибари на свободна практика...Путин...супер оръжия...кучката Лайка...принтер...по случайност /съвсем случайно и непринудено, без да иска  :D/ присъствал на презентация, ей така докато се разхождал из Азия наш GMG;D

GMG, трябва да увеличиш дозата на болкоуспокояващите, нещастен ми се виждаш, а трябва да си щастлив, с вечното фенерче щастието би трябвало да е гарантирано.  ;D

И кого си мислиш, че заблуждаваш, като разкрил тайната на капагена?  ;D

Когато такива, като теб се разочароват от очакванията си, разбрали колко време са загубили от живота си да гонят михаля, оправданието за пропиляното време компенсират, като говорят с недомлъвки, че уж нещо са постигнали с цел да заблудят аудиторията, но вътрешно лъжата ги разяжда и ги прави нещастни. Затова и се реят из форума, да ни убедят-заблудят, колко са били успешни. :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
То и аз така, колко време вече половин година мина, се заблуждавам себе си а и вас, че активното съпротивление Ra, не яде само енергията E=I2.Ra.t т.e. я разсейва като топлина/светлина и всички в мазето си мълчите, чакахте половин година сам да го разбера да се осъзная. Ами благодаря за търпението ви господа.
Сега вече знам къде ми е грешката, че енергията вложена в Активно съпротивление Ra се разсейва необратимо, като топлина и/или светлина, а с малък експеримент можеше и преди половин година по-рано да го науча това. Здраве да е, да имам още много време да се уча по този дълъг път на самостоятелни заблуждения.
Не се сещам да си питал подобно нещо. Но мисля си могъл да стигнеш до този извод и без опити. Реотана превръща ел. енергията в топлина, лампата я превръща в топлина и светлина, двигателя в ротационно движение, механична сила и т.н.

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Добре ЕДМ, твоя воля, обичаш конспирациите и лапнишараните както казваш ти е в... кръвта.  ;D

Изказа ми е прос и елементарен за да вникне в някои чутури, то що да са напъва човек заради некви лимонадени ексземпляри с ниво на шестокласник?

Не виждам смисъл от фенерчета, а от друго въобще е бетон работата да се докоснеш, 1к разбрах давал Кузмов, после Радико още едно К, ами вземете се организирайте най-после и се съберете покажете уважение към тези дет викаш са си загубили Време от живота.  ;)

Какво съм загубил и какво съм видял - бедна ти е фантазията братле!  ;)

Не съжалявам за нито една секунда от това което ми се е развъртяло, виж себе си и тогава давай съмнения... бих казал скромно - грешно становище имаш въобще като цяло за живота. Не ми се ще да те определям както ти правиш, но само виж къде живееш, в каква среда, сред какви хора и в кой град.  ;)

Темата за Тариел - Буквално човека разтърси масите, обаче не за да стане богат, а искаше да ги малко образова, милионите после ги поиска напук щото му запълниха пощата.  Преди време имаше един бай Мирчо от Сенокос който развърташе трифазно моторче с ремък, даже го даваха тогава по ефир 2, човека си умря на 96 год. и викаше - нищо не разбирате от тока, та какво искате от мен или от GMG незнам, може би шведска маса или схема наготово? Няма да стане!

Свободната енергия е в противовест със сегашните закони и скоро няма да я има!

Рано е булка за китка..




Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Tanasе дай да видим как с 3.6в. зареждаш акумулатор.
Уж владееш СЕто но завлече Йоро с един осцилоскоп...няма ли вече да му го върнеш,човека чака...
Едм ,гмгто твърди че ти е демонстрирал СЕ,казва че с батерия 3.6волта е заредил акумулатор работещ в верига....верно ли е,или си измисля стария едерас ,пардон Танас,..!?

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Защо не вземете личните нападки да си ги правите на лични съобщения? Заболяха ви пръстите да "чешете" по клавиатурата, но не виждам нищо смислено по темата!