Автор Тема: Генераторът на Капанадзе - всички мнения и конструкции на едно място  (Прочетена 996015 пъти)

Неактивен locco

• Сериозно Активен
  • Публикации: 427
  • Рейтинг: 84
https://www.youtube.com/watch?v=BvnOGSSKPM4&t=1080 ето към 18-та минута и нещо от видеото разкачат акумулатора и Установката на Т.Капанадзе продължава да работи и без акумулатор. Това се демонстрира и на всички останали демонстрации, че на Т.Капанадзе установката работи и без акумулатор (батерийка).
На който, не му е ясно как става, айде да го върнеме в първи СЕ клас: http://star07.in/videogallery.php?video_id=46 Поредицата Енергия от Вакуума 1.част Въведение на Том Беарден. http://kolibka.com/search.php?q=Energy from the Vacuum

Неактивен Ковърдейл

• Beginner
  • *
  • Публикации: 57
  • Рейтинг: 5
Тука имаше много схеми на въпросния генератор,ти подкара ли го?

Неактивен locco

• Сериозно Активен
Схеми има много, но не са от Т.Капанадзе, а Тариел Капанадзе последно иска само 5 000 000 Евра за Принципа, за Схему. Технологията му, която се оценя на поне милиард долара.

Неактивен Ковърдейл

• Beginner
  • *
Само клипове и ала бала, една работеща схема не съм видял нета.

Неактивен locco

• Сериозно Активен
а има един слух, чухте ли го, че преди години Тариел Капанадзе лично публикувал "Схему" в един СЕ форум с търсачи на Схему и до два часа я изтрили от форума. Та така..

Нормално е да не виждате работещи схеми или поне да има грешки в схемите в интернета. Кой ще ви подари кокошка, която да ви снесе златни яйца. Интернета по презумпция е пълен само с неработещи неща. А стойностните неща бързо и редовно се зачистват с delete.

Неактивен Ковърдейл

• Beginner
  • *
Това майтап ли беше?

Неактивен locco

• Сериозно Активен
Ако наистина сте търсач, ще ви интересува не толкова Схемата, а принципа. Самата Схема "Схему" може всеки среден техник, да я повтори и няма кой знай каква философия да се изпълни и от ученик 8-ми клас.
 По интересно е Принципа и да създадете своя собствена схема по този принцип, естествено която схема да работи, а не да крадете готови Схеми от интернет, пълни с грешки и да се мъчите да ги правите, без да знаете как работят на какъв принцип.

Радико, знаеш че ни ще се задоволим и само с едно клипче, без обяснения :) Поне като за начало. Или с обяснение без клипче, но такова обяснение, в което да няма крещящи нарушения на съществуващите физични закони. Или айде... да ги нарушава, но да се аргументира защо според него закона не е правилен.

До момента аз наблюдавам, че 90% от "изследванията' се провеждат върху творби на хора от края на 19-ти и началото на 20-ти век. Публикации, които са свободно достъпни. Публикации, върху които са провеждани стотици експерименти от друго "хора с пламнали глави". От хора, които също не могат да си плащат тока и водата - разни индийци, пакистанци, руснаци ... И резултата е че досега НИКОЙ не е успял да пробие и да реализира едно-едничко такова устройство на пазара.
Моля само не ми излизайте с "мъжете в черно" и световните господари.
Дъвчат се картинки и текстове на Тесла, Линдскайн, Фигуера, Бедини... неща за които има книги, видеа, обяснения, патенти, чертежи и какво ли още не. Защо тогава няма успех? Смяташ ли че ако 10 000 човека правят нещо по тези обяснения, всичките 10 000 бъркат някъде? Дали по-разумното предположение не е, че оригинала е сбъркан?
Другото което забелязвам е, че хората които правят опити за репликиране в огромната си част НЯМАТ ИДЕЯ какво точно правят. Не се и опитват да разберат какво се случва в техните установки. Не правят научни опити, а се надяват че като го сглобят това "сложното и голямо нещо дет не го знам какво е", и то ще заработи. Играят на тото, трият картончета с монета и очакват отдолу да излезе надписа "JACKPOT!!!" Ама не ... това излиза:

Та Какво търсим в mazeto.net => идеи, а вече всеки сам си решава как и дали да ги опита на практика се получава, което колегата писа.

И ще помоля модератора да почисти темата поне последната страница това са неща за ЧАТ зоната или за КОФА.
« Последна редакция: Март 02, 2017, 07:18:27 pm от locco »

Неактивен Радико

• Много Напреднал
  • Публикации: 2 660
  • Рейтинг: 234
  • Трудният начин е по-лесен
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Цитат
Радико, ти запознат ли си с демонстрациите на Капанадзе? Устройството винаги работи и то как! Не знам ти какво си зяпал и какво неработещо ти се вижда
Ами какво да ти кажа виждл съм какви ли не "работещи" работи дори и тези долу които могат да се обяснят само със сатанинска черна магия, ама по черна от най черната. ето поствам и клипчетата, предупреждавам вярващите в капанадзе със по слаби нерви да не гледат.
За другите това е просто шоу, както и Капанадзе впрочем само дето е по малко грндиозно.
https://www.youtube.com/results?search_query=дейвид+копърфийлд
https://www.youtube.com/watch?v=RP4Bs2craIE

Неактивен Ковърдейл

• Beginner
  • *
Локо, като си толкова вещ, направи работеща схема и я публикувай, а също така разясни и принципа.

Неактивен mito_kupona

• Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • Публикации: 541
  • Рейтинг: 206
   Ковърделе, единственния, който може да даде работеща схема, това е Капанадзе за момента. Има сигурно и други хора, които са близко до истината, но досега никой не е демонстрирал това, което показва Капанадзе.
   А на скептиците ще кажа, да си държат мненията за себе си и да не пишат абсолютни глупости. Капанадзе има десетки демонстрации и то пред много, много хора инженери и учени, има и две заявки за патент. Несериозно е да се твърди, че генератора на Капанадзе е менте.....

Неактивен Ковърдейл

• Beginner
  • *
Нищо не твърдя, искам да видя нещо работещо и да разкарам енергото от главата си.

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 2 422
  • Рейтинг: 527
  • Стара върба не се превива...
Да де...ма се оказва, че трябва да си мултимилионер, че да му платиш 5 милиона, за да те светне, хахаха ;D
То е като да получиш банков кредит - първо трябва да докажеш, че нямаш нужда от него...

Ако Капанадзе иска пари (при това такава колосална сума), мога само да го презирам!
Подобна технология (ако я има) не може да се измери в пари!
За мен той е или измамник или нищо общо с търсач на СЕ, което го превръща в поредния бакалски търгаш като Едисон или Бел...в сравнение с които Илън Мъск е светия!
Повръща ми се...

Неактивен Ковърдейл

• Beginner
  • *
Ми такъв е, какъв да е.Аз съм убеден, че има нещо работещо, въпросът е защо в интернет пространството циркулират грешни схеми?

Неактивен Dedo pop

• Активен
  • **
  • Публикации: 298
  • Рейтинг: 45
            Прочетете коментарийте след видеотата. Основно е радост че се е намерил човек който да скубе буржоата .Иначе истинското му име е Скапанадзе. Мошеник от класа.

Неактивен Радико

• Много Напреднал
  • Публикации: 2 660
  • Рейтинг: 234
  • Трудният начин е по-лесен
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Цитат
За мен той е или измамник или нищо общо с търсач на СЕ, което го превръща в поредния бакалски търгаш като Едисон или Бел...в сравнение с които Илън Мъск е светия!
Повръща ми се...
Повръщай атос повръщай защото на мен пък ми се повръща от горния цитат. Това показва манталитет на хлебарка чакаща някой да рзсипе на земята хляба за който се е трудил за да се наяде. На мен щеше да ми се повръща от Томас Алва Едисон ако беше оставил ШЕСТТЕ СИ ДЕЦА да умират в глад беднотия и мизерия. Ако ги беше обрекъл на съдбата на Никола Тесла.
Но не би Едисон е бил Високоморална и отговорна личност и не е позволил други хора да деградират морално възползвайки се даром от плодовете на неговия труд. Раздавайки даром това което си създал ти вършиш грях ГОЛЯМ ГРЯХ Защото изкушаваш хора да се обърнат към ЛЕННОСТ, по нашенски мързел а ленността е един от седемте смъртни гряха. Не знам даваш ли си сметка, но това поставя в морално отношение знак за равенство между хора като Тесла и такива грешници които не искам да им споменавам тук имената. Дето имат отправени обвинения за геноцид примерно.