Автор Тема: Малко за компютрите - общи приказки  (Прочетена 26425 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко за компютрите - общи приказки
« Отговор #30 -: Ноември 15, 2011, 01:58:52 pm »
Колеги getca и giunal, благодаря Ви за съветите.

За Линукс мисля, че не съм, понеже май се работи по-трудно с него, а и домашния ми комп се ползва не само от мен а и от домочадието и на тях ще им е трудно.

Ще пробвам с Уиндоус 7 - 32 бит., дано станат драйверите. Иначе ХП-то по не го харесвам, защото както казва колегата giunal се налага да преинсталирам почти всики месец, а и работи в пъти по-бавно от 7-цата, винаги има проблеми с него, така и не намерих добре работещо Уин-ХП.

На служебния си комп съм със 7-ца /професионал/ от 1 год. и си щрака еднакво бързо, като при самата инсталация - никакви забележки. Но пък хардуера е горе-долу от последните неща в компютрите и с дано на Гигабайт.

Остава и другия вариант, ако искам да остане 64-битовата версия, да добавя отделна видеокарта и да си увелича сметката за тока  ;D.

Поздрави!
« Последна редакция: Ноември 15, 2011, 05:04:46 pm от EDM electronics »

giunal

  • Гост
Re: Малко за компютрите - общи приказки
« Отговор #31 -: Ноември 16, 2011, 08:00:34 am »
Колеги getca и giunal, благодаря Ви за съветите.



Остава и другия вариант, ако искам да остане 64-битовата версия, да добавя отделна видеокарта и да си увелича сметката за тока  ;D.



Не си давай парите, само заради 64-Уин.  Резултата ще е същият. Защото проблема е в драйверите а не само в Хардуера!!!!! Казвам го от личен опит!!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко за компютрите - общи приказки
« Отговор #32 -: Ноември 16, 2011, 11:10:13 am »
Не си давай парите, само заради 64-Уин.  Резултата ще е същият. Защото проблема е в драйверите а не само в Хардуера!!!!! Казвам го от личен опит!!!

Даааа...., прав си. Баща ми имаше един лаф: - Старо кърпи - конци хаби!

Няма никакъв смисъл да се инвестира в старо, просто след време се купува ново и от най-доброто.
Инсталирах тези драйвери, които посочи getca - пооправиха се нещата  :D, но не съм сигурен дали на 100%, но като за мен е добре!

Както и да е......, благодаря колеги за отзивчивостта.

Поздрави!