Автор Тема: Страшните неща започват да се случват.  (Прочетена 112174 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #75 -: Август 08, 2019, 11:46:09 am »
Що бе Краси? Пушенето, хеле в кола си е направо като секса без презервоар!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #76 -: Август 08, 2019, 01:28:14 pm »
Краси жена ти ли те съветва Какво да пишеш. Зад този начин прозират типични женски похвати. Задаваш ми въпрос, отговаряш си вместо мен така както на теб ти изнася и после ме обвиняваш в небивалици.  Ще ти опиша нещата с басня белким включиш
Значи твой хипотетичен комшия си е спретнал казан и си е изпекъл двайсетина килца ракия. Ужасно лошо нещо. Във една хубава съботна вечер когато него го няма ти забелязваш, че крадци са влезнали в тях и му изнасят ракията. Според твоята логика ако си затраеш крадците ще го отърват от отровната и вредна за здравето течност и той само ще спечели от обира. Отгоре на това крадците ще изпият ракията ще се поболеят от това и ще се самонакажат за кражбата. Умно та умно решение обаче на следващата събота ти си на гости някъде и като се връщаш кво да видиш у вас голи стени. Сещай се ако имаш желание да се сещаш.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #77 -: Август 08, 2019, 02:44:25 pm »
Радико аз приключвам всякакъв диалог с теб ти вече си се сбогувал с човешкото у теб, продал си се, не желая да общувам с такива като теб.

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #78 -: Август 08, 2019, 03:10:24 pm »
Правилно Красьо треба ти некой с твоя капацитет демек в пикофаради. 😉

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #79 -: Август 08, 2019, 03:23:35 pm »
74,74 иди на #72!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #80 -: Август 08, 2019, 04:57:04 pm »
Еййй, най после страшното дойде!
Тва местене от 74 на 72--камили!
Здравей пегъс къде си?

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #81 -: Август 08, 2019, 05:10:16 pm »
Са като иде у европарламента Андрей Слабаков ше видите, как ще ви наложат насилствено пушене повсяко време.Ке видите свобода през крив макарон.
"Кой не пуши е червен" кой не пуши е червен.

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Странни звуци в небето...
« Отговор #82 -: Февруари 09, 2020, 11:24:53 pm »
здравейте, вече два пъти съм свидетел на странни необясними мистериозни звуци идващи от неизвестна посока. Първият път беше на работа, когато по време на обедна почивка чух ясен мощен звук като от реактивен самолет с неизвестен произход който продължи няколко секунди, а преди няколко месеца една сутрин чух навън същия ясно отчетлив мощен и силен звук като от реактивен самолет, източникът му отново така и не бе локализиран, още една важна подробност, и във двата случая денят беше ясен и слънчев без облаци. Във тази статия един човек е чул същия звук и също не е могъл да определи откъде идва. Моля ако има други чули същият силен реактивен звук продължаващ няколко секунди да пишат.

ето прилагам и цитат от въпросната статия:
Цитат
Преди няколко седмици сутринта между 8 и 9 ч. се разнесе странен грохот - сякаш някакъв реактивен самолет се готви да излети - включих телефона на запис, странният звук продължи около минута... Но още по-необикновеното беше, че когато пуснах на прослушване записа - оглушителния грохот го нямаше - чуваха се само врабчета, а тяхното чикчирикане беше заглушено от изумителния рев на "реактивния двигател" и при самото записване отсъстваха..., разказва Павел Михайлов. Хора го контрират, че грохотът вероятно може да идва от близката кариера за добиване на чакъл, но получават прецизно обяснение. Грохотът няма нищо общо с каменоломни машини или дейност, свързана с подобни. Достатъчно жизнен опит имам и мога да диференцирам този шум с неестествения, който чух - за 20 и кусур години само два пъти бях свидетел на необяснимия "реактивен" шум", казва Михайлов.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #83 -: Февруари 09, 2020, 11:27:27 pm »
Може да е било пръднята на господ  ::)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #84 -: Февруари 09, 2020, 11:46:39 pm »
Ами такъв звук няма да се запише от телефона само в един случай. Ако идва от място което е достъпно за ушите ти но не и за микрофона на телефона. Има такова място. Намира се някъде между ушите ти.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #85 -: Февруари 09, 2020, 11:53:48 pm »
Мдаа, странни неща стават, особено на пълнолуние.
Моля ако има други чули същият силен реактивен звук продължаващ няколко секунди да пишат.
Веднага СЕ отзовават
Може да е било пръднята на господ  ::)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #86 -: Февруари 09, 2020, 11:59:30 pm »
Или както е казал Иванчо: То и баба чува разни неща ама си пие хапчетата.

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Странни звуци в небето...
« Отговор #87 -: Февруари 10, 2020, 02:59:22 am »
здравейте, вече два пъти съм свидетел на странни необясними мистериозни звуци идващи от неизвестна посока. Първият път беше на работа, когато по време на обедна почивка чух ясен мощен звук като от реактивен самолет с неизвестен произход който продължи няколко секунди, а преди няколко месеца една сутрин чух навън същия ясно отчетлив мощен и силен звук като от реактивен самолет, източникът му отново така и не бе локализиран, още една важна подробност, и във двата случая денят беше ясен и слънчев без облаци. Във тази статия един човек е чул същия звук и също не е могъл да определи откъде идва. Моля ако има други чули същият силен реактивен звук продължаващ няколко секунди да пишат.
Ами свържи се с човеко от статията и се разберете кога сте чули "самолета" предполагам не е трудно.
И като се замисля и на мен ми се е случвало да чуя подобно нещо като съм по двора, но нали в небето все има самолети та не му обръщам много внимание, може да е нещо свързано с тях знам ли.
Може и от хапчетата да е, преди време при мен работеше един шизофреник на хапчета и инжекции, да не дава Господ, запалил панелата в Люлин, казали му гласовете дето ги чува. Иначе кротък и спокоен, ма тва май ще да е било от хапчетата, но пък как рисуваше не е истина, квото му кажеш и го рисува с моливи направо като снимка го правеше.

ето прилагам и цитат от въпросната статия:

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Странни звуци в небето...
« Отговор #88 -: Февруари 10, 2020, 03:57:43 am »
вижте, първо нито чувам гласове нито хапчета вземам или каквото и да било там което съществува във нечие изкривено съзнание промито от масмедиината "шлака", второ въпросният звук е чут само един два пъти а не постоянно или периодично ако е въпрос на нещо друго свързано със здравето, трето друг независим свидетел го е чул абсолютно същия звук (едва ли може да е съвпадение), може да има и други дето са го чули. Не съм тръгнал да си измислям тука и да всявам някаква параноя или незнам какво, просто казвам че съм чул ясно и отчетливо със ушите си този кратък силен звук като от реактивен самолет чиито източник беше някъде навън. Подозирам, че нещата вървят като към случая със "смехуркото" чиято лампа не светела чрез нажежаемата спирала а чрез газовия разряд вътре във колбата  :-\

п.п. за съжаление констатирам, че българският народ е с тотално промит и изкривен разсъдък на базата на данни от публичното пространство отнасящи се до коментари за статии, материали във медии и т. н.... при, което резултатът е неадекватност и некоректност във отношенията както се наблюдава и във случая.
« Последна редакция: Февруари 10, 2020, 04:31:14 am от x_name41 »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #89 -: Февруари 10, 2020, 08:17:53 pm »
Екснейм нялъде наоколо около теб дали има ТЕЦ. Примерно в радиус двайсетина километра.