Автор Тема: Моят свят.  (Прочетена 497648 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Моят свят.
« Отговор #285 -: Август 03, 2019, 09:18:36 pm »
Лелееее, докъде се стигна Монти да ни учи на логика, Монти престани с тия тъпи детски клипчета мойто момче, тия стават за начално училище та вече и за там не стават. Ти въобще някога чел ли си речите на реторите - софисти,  то е изтънчено удоволствие за интелекта а не някакви си лъжи и изопачавания, изобщо знаеш ли постулата на който се базира истинската софистика. Монти аз цял живот изучавам логиката, ума, интуицията, причинно следствените вериги, къде си тръгнал с тези тъпи клипове. Много от логиката в науката не е като при философията, ма явно няма кой да разбере или не се намират клипчета.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Моят свят.
« Отговор #286 -: Август 03, 2019, 09:23:05 pm »
krasias за пореден път не съблюдаваш 4тия закон на логиката :) толкова си ерудиран .......
Софизъм казваш ..... много ти е полезен явно, но е вреден за конструктива

Цитат
    Аз декларирам че съм въртолет  ::)
    Това прави ли ме въртолет?!


И господа - защо сте толкова против материалите които публикувам?!
Нали твърдите че всички тези имат право на живот - защо моите да нямат?!
Защо след като са несъстоятелни не ги атакувате по същество и обосновано а само на лична основа?!

Еле ви форум - популризирайте вашите гледни точки - нека минат критика и коментари ..... така се ражда истина - не като се правите че сте хванали бога за шлифера и гледате някой да не ви пие от празните канчета.....
Типично Смигълският ви подход е смешен а иначе -"олеле мале крият се технологии" а вие с какво сте по-добри от тия които обвинявате А? !

С две думи дребни душици сте (не визирам всички - те се знаят кои са циркаджиите)
« Последна редакция: Август 03, 2019, 09:41:02 pm от montanar »

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Моят свят.
« Отговор #287 -: Август 03, 2019, 09:45:18 pm »


Напомням смисълът на темата:
ТОВА НЕ Е ДИСКУСИОННА ТЕМА И МОЛЯ НЕ КОМЕНТИРАЙТЕ В НЕЯ - НЕКА Е НЕЩО КАТО РЕСУРС С  МАТЕРИАЛ ПОДДЪРЖАН ОТ МЕН

След като някой не е съгласен с нещо или да коментира по същество или да си отвори конкурентна тема в която да си споделя своите виждания в каквато и да е форма.

  Монти за хиляден път ти казвам че ти липсва обратна връзка и то за най елементарни неща, ти изобщо не знаеш къде се намираш и защо си там. Такава тема "Моят свят" изобщо не трябва да съществува в този форум. Ти изобщо ли не проумяваш че ако всеки от нас отвори по една тема "Моят свят" и ставаме най тъпия сайт Фейсбук. Следващото елементарно нещо което явно трябва да ти се обясни като на първокласник е че всичко което ти се случва тук в темата и форума е пряк резултат от твоето поведение и действия, толкова ли е трудно да осъзнаеш това та даже се правиш на учуден.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Моят свят.
« Отговор #288 -: Август 03, 2019, 09:51:58 pm »
Специаално за krasias повтарям......

Цитат
Аз декларирам че съм въртолет  ::)
    Това прави ли ме въртолет?!
Добавям пояснение към въпроса - всяко твърдение изисква доказатества!
Ок твърдиш че аз не съм в ред - обоснови се кое е неадекватното в мен!

Повтарям и това в случай че не си го прочел:

Цитат
И господа - защо сте толкова против материалите които публикувам?!
Нали твърдите че всички тези имат право на живот - защо моите да нямат?!
Защо след като са несъстоятелни не ги атакувате по същество и обосновано а само на лична основа?!

Еле ви форум - популризирайте вашите гледни точки - нека минат критика и коментари ..... така се ражда истина - не като се правите че сте хванали бога за шлифера и гледате някой да не ви пие от празните канчета.....
Типично Смигълският ви подход е смешен а иначе -"олеле мале крият се технологии" а вие с какво сте по-добри от тия които обвинявате А? !

С две думи дребни душици сте (не визирам всички - те се знаят кои са циркаджиите)

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Моят свят.
« Отговор #289 -: Август 03, 2019, 09:56:33 pm »
Напомням смисълът на темата:
ТОВА НЕ Е ДИСКУСИОННА ТЕМА И МОЛЯ НЕ КОМЕНТИРАЙТЕ В НЕЯ - НЕКА Е НЕЩО КАТО РЕСУРС С  МАТЕРИАЛ ПОДДЪРЖАН ОТ МЕН
Да montanar това не е дискусионна тема а място за пускане на разни клипчета. Е що се пениш когато и ние я допълваме. Нека пусна още едно, може да е старо но поне се е постарал човека аудитория да си събере, а не на монолог да го изкарва  ;D: http://www.youtube.com/watch?v=mI3227d5Css Колегите могат да ти пуснат и други клипчета за да се запознаеш и с другите страни от "Моят свят" (б.р. визирам заглавието)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Моят свят.
« Отговор #290 -: Август 03, 2019, 09:57:16 pm »
След като толкова ясно, точно и елементарно ти го обясних по горе а ти нищо не си разбрал то следва че случая ти е за психиатър.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Моят свят.
« Отговор #291 -: Август 03, 2019, 09:59:53 pm »
Краси съвсем очевидно е, че Монтанар бърка понятията "форум" и "блог"  защото варианта "блог" за тези му писания съвсем очевидно е обречен на пълна неизвестност. Във форума пък среща сериозна критика което въобще не му изнася. Изобщо е в положението на оня на моста: Отпреде му лъв отзаде му магаре. И да си избира и:
 
Цитат
е не виждаш ли, че ме изяде

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Моят свят.
« Отговор #292 -: Август 03, 2019, 10:08:07 pm »
Bat_Vanko, krasias, Радико и сие
Нещо пропуснахте това - за 3ти път ш го повторя.

Цитат
И господа - защо сте толкова против материалите които публикувам?!
Нали твърдите че всички тези имат право на живот - защо моите да нямат?!
Защо след като са несъстоятелни не ги атакувате по същество и обосновано а само на лична основа?!

Еле ви форум - популризирайте вашите гледни точки - нека минат критика и коментари ..... така се ражда истина - не като се правите че сте хванали бога за шлифера и гледате някой да не ви пие от празните канчета.....
Типично Смигълският ви подход е смешен а иначе -"олеле мале крият се технологии" а вие с какво сте по-добри от тия които обвинявате А? !

С две думи дребни душици сте (не визирам всички - те се знаят кои са циркаджиите)


Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Моят свят.
« Отговор #293 -: Август 03, 2019, 10:17:55 pm »
montanar вместо да обръщаш темата на дискусионна изгледай и това клипче: https://www.youtube.com/watch?v=JhGVXVP_k6w И тука е с публика, обяснения че и демонстрация има, за разлика от твоите клипчета.  ;D
П.п. няма нужда да ми благодариш, имам много такива и радост ще разнообразя темата.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Моят свят.
« Отговор #294 -: Август 03, 2019, 10:32:46 pm »
Обяснявам за тия които се не знат или се правят че не знаят как се провежда доказване на твърдение конкретно в нашата сфера.
Клипче нищо не значи клипче не е доказателство - клипче е популяризация и нищо повече.
Конкретен експеримент за да е достоверен трябва обосновка (обяснения на принципа на работа)
Трбва повтаряемост на резултата (независими опити подтвърждаващи истинноста му)

В конкретното клипче де показа Bat_Vanko няма абсолютно нищо от тия неща - какво има да коментирам повече по въпроса - и въпреки това ще .....
В конкретния случай за да се измери и докаже истинноста са нужни следните неща (при условие че е нужно запазване в тайна принципа на работа):
Независима колегия от специалисти които да удостоверят че няма подаване на външна енергия.
Измереване тежестта на установката преди и след завършване на опита.
Изчисляване на база на тежестта и на база на подаваната от нея мощност нужното време което трябва да отработи за доказване на свръх еденичност - приравнено към популярно гориво.
Равна входна и исходна тежест на установката преди и след опита.
« Последна редакция: Август 03, 2019, 11:04:24 pm от montanar »

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Моят свят.
« Отговор #295 -: Август 03, 2019, 10:45:03 pm »
Обяснявам за тия които се не знат или се правят че не знаят как се провежда доказване на твърдение конкретно в нашата сфера.
  Монти ти не разбра ли че не си в Нашата сфера, ти изобщо не си за тука. Нито пък ние горим от желание да ти доказваме нещо, ти си просто един обикновен натрапник.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Моят свят.
« Отговор #296 -: Август 03, 2019, 10:46:06 pm »
krasias ти явно ще да си фейсконтрола - ползвай си правомощията!

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Моят свят.
« Отговор #297 -: Август 04, 2019, 12:38:22 am »
Тъмна материя .......  интересен дебат
https://youtu.be/198PdjGHKqU

Макър да допускам малко по-друг поглед по въпроса ....

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Моят свят.
« Отговор #298 -: Август 04, 2019, 02:55:30 pm »
Темная материя и где она прячется:
https://youtu.be/KC2Q9bF-G_E?t=4607

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Моят свят.
« Отговор #299 -: Август 04, 2019, 03:02:05 pm »
ndm типичния подход де го ползват циркаджиите като тоя изкукуригал глупак - като няма ко да се каже се почват обидите .....