Автор Тема: Лечение с БГ  (Прочетена 14325 пъти)

van

  • Гост
Лечение с БГ
« -: Май 12, 2019, 09:00:37 am »
https://www.youtube.com/watch?v=MgOAVBC5V10 AquaCureUT1 апарат за лечение с БГ във видео демонстрацията се показват основните методи за лечение с БГ.

http://watersmacker.com/
И водния Смакер на Боб Бойс:
https://www.youtube.com/watch?v=iijfHydazKI Bob Boyce the Inventor talks about the Water Smacker •Tesla Tech Conference 2016 /2017
« Последна редакция: Май 12, 2019, 09:22:20 am от van »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Лечение с БГ
« Отговор #1 -: Май 12, 2019, 09:37:07 am »


Само някакви си $370 за тоя термос... :) Предлагаме и "Pro" версията само срещу $550.
Не знам кога ще се свършат балъците на тоя свят... вероятно никога.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Лечение с БГ
« Отговор #2 -: Май 12, 2019, 09:42:28 am »
Пълни глупости са това - още един начин да ви вземат парите.
По-добре си вземете една кислородна бутилка и си направете баро-камера като Майкъл Джексън... Понеже тялото диша и през кожата, поставянето на цялата кожа в среда от чист кислород се отразява много благоприятно на метаболизма и въобще на процесите в организма, стига някой да не ви драсне клечката в този момент :)
И да не ви хрумне да дишате чист кислород! Ще си изгорите дробовете (те не са предвидени за това...). Влизате в камерата, обаче ще дишате обикновен въздух отвън - през маркуч или шнорхел. Само кожата да има контакт с чистия кислород.

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Лечение с БГ
« Отговор #3 -: Май 12, 2019, 11:43:47 am »
А защо ми е да дишам чист кислород? Самото му име кисло-род ме кара да си мисля, че не е най здравословно.
По скоро водо-род би било по полезно.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Лечение с БГ
« Отговор #4 -: Май 12, 2019, 12:04:17 pm »
А защо ми е да дишам чист кислород? Самото му име кисло-род ме кара да си мисля, че не е най здравословно.
По скоро водо-род би било по полезно.
Ако един 120 килограмов космат мустакат грузинец се казва Виктория или Олга ти ще го сваляш ли? :) Не съди за свойствата на нещо по наименованието му.

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Лечение с БГ
« Отговор #5 -: Май 12, 2019, 12:30:04 pm »
Ако ме кефи ше го свалям що не. Ма обикновенно такива не чакат да ги свалят а те свалят.
Юлияне не мислиш ли, че това име кислород не е дошло просто еи така. Нали сега всички говорят за антиоксиданти а то говориш да се оксидирам. Каква е логиката.?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Лечение с БГ
« Отговор #6 -: Май 12, 2019, 01:27:39 pm »
Ти ежесекундно се оксидираш, дишайки. Кислорода е необходим за да може да се извършват всички процеси в организма ти.

Антиоксидантите са нещо съвсем различно, и реално нямат нищо общо с кислорода. А ако ме питаш мен са поредната заблуда целяща да извади още някой лев от джоба на хипохондриците.

Ако пък си мислиш че дишайки водород ще хидратираш тялото си ( все пак е ВОДОрод) - отново си в голяма заблуда. Поне нищо няма да ти стане ... ако все пак водорода не е в такива концентрации че да не остане кислород за дишане. Съгласно този лист за безопасност: http://solbulgaria.eu/files/H2.pdf водорода не е токсичен и не се натрупва в организма.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Лечение с БГ
« Отговор #7 -: Януари 04, 2020, 11:09:25 pm »
Някой пак открива топлата вода. Света вече е залят с апаратчета от всякакъв вид и форма за водородна вода с отрицателно ORP. Би трябвало на повече хора да им е ясно свойството на такава вода. Лично от както се занимавам с електролизери, постоянно си барбутирам. Ето едно най- обикновено търсене в GOOGLE-то: https://www.google.bg/search?q=hydrogen+water&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjerZ3R6-rmAhWptIsKHfvPDQAQ_AUoAXoECAwQAw&biw=1680&bih=905 Както ви е кеф. С батерии, с кабел, прозрачни и мигащи с говорещи дисплеи... А при нас ЧУДО НЕ ВИЖДАНО!

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Лечение с БГ
« Отговор #8 -: Януари 04, 2020, 11:23:37 pm »
Пичове, не се занимавайте с глупости. Съвсем сериозно ви го казвам!
По-добре си припомнете Питагоровата теорема или как се решават квадратни уравнения... Не в пъти, а в порядъци ще ви е по-полезно, отколкото да си губите времето с тези дивотии.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Лечение с БГ
« Отговор #9 -: Януари 05, 2020, 12:51:02 am »
Пичове, не се занимавайте с глупости. Съвсем сериозно ви го казвам!
По-добре си припомнете Питагоровата теорема или как се решават квадратни уравнения... Не в пъти, а в порядъци ще ви е по-полезно, отколкото да си губите времето с тези дивотии.

  Моля за пояснение. Кое са глупостите и защо си сериозен?

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Лечение с БГ
« Отговор #10 -: Януари 05, 2020, 08:43:48 am »
Конкуренцията на Кадуцуцу не спи  ;D

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Лечение с БГ
« Отговор #11 -: Декември 28, 2020, 07:35:10 pm »
   Вярно е, че съм му конкуренция. И какво?!
 
  Лошо ли е да се произвеждат технологии носещи здраве? Не си спомням да съм ползвал форума за рекламна цел. Надявам се само на обсъждане на качествата и свойствата на технологиите, а не на личностите зад тях.

   Ако ме интересуваха интриги от типа: похвали или обиди, щях да се регистрирам примерно във бгМАМА.