Автор Тема: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева  (Прочетена 47554 пъти)

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #45 -: Април 08, 2019, 10:44:14 am »
Не дискутирам и не искам ни най-малко с теб, относно съветите, остави си ги за теб.

Мисля добре се вижда кой, какво и кога.
Чувствата са взаимни тогава Евгени, само не разбрах къде си вра носа? Между кое?

Ако нещо намекваш, не се стеснявай, предложи нещо реално и в прав текст!
Мушмуроците на страна!  ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #46 -: Април 08, 2019, 10:55:10 am »
Не дискутирам и не искам ни най-малко с теб, относно съветите, остави си ги за теб.

Мисля добре се вижда кой, какво и кога.
Чувствата са взаимни тогава Евгени, само не разбрах къде си вра носа? Между кое?

Ако нещо намекваш, не се стеснявай, предложи нещо реално и в прав текст!
Мушмуроците на страна!  ;)
Многониковия, защо не си кажеш името? Вероятно си някой с когото съм общувал лично, което мноооого рядко си позволявам с хора от Интернет, поради факта, че повечето са обрани, като с магнит откачалки. Така, като се криеш и постоянно си сменяш ника, те прави страхливец някак си, имаш ли смелост да се разкриеш кой си? Ако ще общуваме с истинските си имена, кажи и своето, или се страхуваш да не излезе на показ, някоя вече компрометирана от миналото шушумига? Аз от началото на форума не съм си сменял артистичното име, защо така при теб, срамуваш ли се от нещо, някой?

Неактивен mindos

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 41
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #47 -: Април 08, 2019, 10:57:03 am »
Комунистическите чеда ги е страх от цигани и политика вродено им е. Забравете

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #48 -: Април 08, 2019, 11:23:54 am »
Казвам се Танас Куртев и не сме общували на лични, камо ли на живо - мерси от разбиратели.

Няма смисъл човек да чете всичките ти постове за да стане ясно що за криворазбрана, изкривена логика си, все си недоволен, все някой ти бил казал, от някъде си чул и т.н.  Половината ти речник е пълен с турцизми, а уж милееш за БГ родното...

Ами вземи и се усъвършенствай малко и животът ти ще стане малко-по добър - само с хленчене не става.  :D

п.п. мисля, че тези последните постове са вече  за лични

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #49 -: Април 08, 2019, 11:26:34 am »
Цитат
Жалко е, наистина е жалко, че там където живееш положението е такова, но никой не Ви е виновен - вземете се в ръце и си оправете живота сами.

В държава като нашата, това е забранено  :)

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #50 -: Април 08, 2019, 03:10:43 pm »
Чак днес открих, че буквата g, СЕ намира маалко по към центъра на клавира, през една от натиснатата.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #51 -: Април 08, 2019, 03:29:18 pm »
Чак днес открих, че буквата g, СЕ намира маалко по към центъра на клавира, през една от натиснатата.
Тоя кви ги дрънка бре?:d

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #52 -: Април 08, 2019, 04:43:40 pm »
ndm, много тънко ходиш братле, 98% не те разбират  ;)

Ето нещо за забавление, живота е хубав все пак:
https://www.videoclip.bg/watch/960717_08042019

Оставете яйцата да се самобоядисват и да си мислят че ги чукат само на Великден  ;D

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #53 -: Април 08, 2019, 04:51:39 pm »
Ето, че нещата търпят развитие и да не се пресилвам, но още днес батериите могат да се зареждат в движение. Технологията е известна и достъпна.    https://www.vesti.bg/tehnologii/avtomobili/probiv-nad-1000-km-probeg-za-elektromobilite-6094048

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #54 -: Април 08, 2019, 07:23:15 pm »
Ето, че нещата търпят развитие и да не се пресилвам, но още днес батериите могат да се зареждат в движение. Технологията е известна и достъпна.    https://www.vesti.bg/tehnologii/avtomobili/probiv-nad-1000-km-probeg-za-elektromobilite-6094048
Като всяка новина, журналята са готови на сензация. Ще поживеем ще видим, както се казва в една поговорка.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #55 -: Април 09, 2019, 09:37:04 am »
Ето нещо за забавление, живота е хубав все пак:
https://www.videoclip.bg/watch/960717_08042019
Tanas ли си, Курти ли, GMG ли, многоников ли, не знам, но не преставаш да ме учудваш на сутрешното кафе.  ;D
Това да се интересуваш от името ми, разпитвал си значи  :D, това да изготвиш специален клип в моя чест  :D с откачено съдържание, музика, оформление :D, говори само едно - сигурно полудяване!  ;D
До такава степен съм те интригувал, че чак си записал от яд: "Може ли ЕДМ да е толко прос?"
На колко години си, че се занимаваш с тия простотии, характерни за пубери?

Впрочем разгледах ти клиповете, защото явно се саморекламираш и да ти кажа мнението си, аз си съставям мнение за хората по "тетрадката":
От външна страна
- Много "кална" работна среда, хаос, неподреденост, посредственост;
- Използване на много не Руски, а съветски елементи от СССР, пропити с комунистически електролит и диелектрици  ;D - това говори за двуличие  ;D;

По същество
Гледам заиграл си се с плазмата. Печеш салам и сланина на нея, кипваш вода в канче, но дали ти идва наум, какво представлява плазмата и какви вредни лъчения има тя?
Над 2 кВ плазмата от тлеещ разряд се превръща в гореща плазма и в нея протичат ядрени реакции. Докъде се простират лъченията само измерителен уред може да покаже. Отделно плазмата генерира високочестотно електромагнитно поле над 100 МХц. Колко е мощно и вредно то само измерителен уред може да покаже.
И накрая, бързите електрони при високи напрежения над 2 кВ, като се ударят в препятствие, т.е. в другия електрод, генерират ултравиолет и рентгенови лъчи. Плазмата или газът донякъде ги препятстват и те във вакуум биха били в пъти по-интензивни, но все пак ги има. Колко са те, отново измервателните уреди ще покажат.

И сега да видим "простия" ЕДМ  :D, какво ще попита "умния" Танас /GMG/:
- Колко мили, микро или кило рентгена облъчване ти получи заблудената главата и мозъка при играта ти с плазмата, колко години от живота си, си загубил в празни надежди и миражи за бленуваната СЕ, че да изпростееш дотолкова, като инфантил да си пишеш сам на себе си, да си правиш клипчета, щото някой те бил засегнал, а дядка?  ;D
« Последна редакция: Април 09, 2019, 09:52:09 am от EDM electronics »

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #56 -: Април 09, 2019, 10:06:02 am »
Ха-ха, явно вторник е ден за хумор  ;D

Четеш подробности, което е добре, но
не виждаш сламките и гредите ЕДМ, кофти!  ;)

Плазмата няма нищо общо с мен, както и обратното.
Няма да споменавам какво съм правил и какво ти не си успял, само ти пожелавам да бъдеш себе си, по твой термин - не съм кимджия.

Пожелавам ти успешна сесия, не си прост, а имаш комплекси на някои други форумчани като вектора, иван и талпии...  ;)

Не ме разбирай погрешно, успех ти желая!


п.п. това с другите никове го забрави, форума не е този когато се регнахме в началото...  ;)

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #57 -: Април 09, 2019, 10:34:34 am »
И двамата сте един дол дренки!
Няма ли админ да ви изтрие спама?
То е ясно че няма да ви дадат банн.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #58 -: Април 09, 2019, 11:28:06 am »
И двамата сте един дол дренки!
Няма ли админ да ви изтрие спама?
То е ясно че няма да ви дадат банн.
Напълно подкрепям!
Моля админите, да ми дадат "бан" за вечни времена! Така ще ме отърват от изкушението и възможността да отговарям и да си губя времето с откачалките, с които е пълен форума, и аз не знам защо.  :D

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #59 -: Април 09, 2019, 12:21:09 pm »
Дооообре, баннат си, разбрахме, че в Сливен останаха само цигани!
Търси му колая  ;D