Автор Тема: Опити на Джон Хътчисън  (Прочетена 28941 пъти)

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Опити на Джон Хътчисън
« Отговор #30 -: Май 20, 2019, 01:19:24 am »
Например - Уилям Шейвър бил обявен за луд? По чий критерий? Разбира се, че по този на шаблонизираната наука!
"започнал да халюцинира"? Виждал  „същества от долния свят“ ?
А ако наистина човекът е виждал реалност, различна от нашата и все пак - съществуваща? Естествено, че ще го обявят за луд!
Всяко съществуване, всяка реалност е...пребиваване в определен честотен диапазон!
Забележете - не говоря за измерение, а за "реалност"!

Точно над това и аз се замислих одеве. Възможно е от тези облъчвания съзнанието му да се е модулирало по такъв начин, че да възприема неща, които нормално не могат да бъдат възприети. Реално съществуващи неща.

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Опити на Джон Хътчисън
« Отговор #31 -: Май 20, 2019, 03:03:45 am »
благодаря Хипарх много интересно, аз също се присъединявам към мнението на атос и го подкрепям напълно. Мисля, че над определени стойности на напрежението и тока при разряд се формират важни явления все още неизвестни за официалната наука но имащи връзка с "времево- пространственния континиум" ако мога така да се изразя. (разбира се като изключим рентгеновото излъчване и ултравиолета. По отношение на мнението на атос бих искал да допълня, че то съвпада и има резон със част от Ритмодинамиката на Юрии Николаевич Иванов и според мен засега тя е най близо до истината за същноста на материята, нейното формиране и връзката със другите реалности и светове, поне така го усещам като интуиция