Автор Тема: Що е то време  (Прочетена 101674 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Що е то време
« Отговор #135 -: Декември 29, 2018, 06:08:23 pm »
Не технократ, атос ти даде 330 обяснения за  това какво е то време, ти обаче не прие нито едно, а като добавя и мойте дефиниции, та станаха общо 660. Но не... време няма. Прав си, време за губене няма. Поне аз нямам.
« Последна редакция: Декември 30, 2018, 02:41:14 am от atos »

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Що е то време
« Отговор #136 -: Декември 29, 2018, 06:52:12 pm »
Не технократ атос ти даде 330 обяснения за  това какво е то време ти обаче не прие нито едно а като добавя и мойте дефиниции та станаха общо 660 Но не време няма. Прав си време за губене няма. Чпне аз нямам.

И ти си в категореята на атос, по непроумяване що е то време, и майстора ви го каза. Така че да дадете още 1000 обяснения за време като обективност, те ще са ялови, защото сте слаби по физика и реторика а и също по философия. Пиша ви слаб две  :) ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Що е то време
« Отговор #137 -: Декември 29, 2018, 07:08:11 pm »
Знаеш ли това ме прави особенно щастлив. Факта, че вече съм неразбран от хора като теб означава, че нивото ми е скочило много нагоре. Атос да вдигнем предновогодошна наздравица по този повод. НАЗДРАВЕ

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Що е то време
« Отговор #138 -: Декември 29, 2018, 07:15:56 pm »
Знаеш ли това ме прави особенно щастлив. Факта, че вече съм неразбран от хора като теб означава, че нивото ми е скочило много нагоре. Атос да вдигнем предновогодошна наздравица по този повод. НАЗДРАВЕ

Означава че нивото ти е 0  ;D самозванец  ;D ти и за графена нищо същественно не можеш да кажеш ама само драскаш  ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Що е то време
« Отговор #139 -: Декември 29, 2018, 07:39:01 pm »
И за графен и за сажди и за каквото и да говоря съвсем закономерно няма да бъда разбран от тебе, за което причината не е в мен. За съжаление не съм в състояние да се изразявам чак толкова елементарно практик

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Що е то време
« Отговор #140 -: Декември 29, 2018, 08:15:36 pm »
И за графен и за сажди и за каквото и да говоря съвсем закономерно няма да бъда разбран от тебе, за което причината не е в мен. За съжаление не съм в състояние да се изразявам чак толкова елементарно практик

Ти нищо същественно не казваш в този форум, тук си само за да спамиш и квалифицираш кой колко знаел, според лилипутските ти знания ;D ма не може интелектуалното джуже да окачествява интелектуалният гигант   ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Що е то време
« Отговор #141 -: Декември 29, 2018, 08:38:37 pm »
Дай линк само към една снимка на нещо което си направил и споделил във форума и аз ще се извиня публично. Ето така:
 

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Що е то време
« Отговор #142 -: Декември 29, 2018, 08:45:16 pm »
Дай линк само към една снимка на нещо което си направил и споделил във форума и аз ще се извиня публично. Ето така:
 

А я да видим ти какво си направил и споделил във форума, хайде не карай само на самоизтъквания, докажи че си нещо във форума, не само да словоблудстваш подобно на атос. Дай да видим де ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Що е то време
« Отговор #143 -: Декември 29, 2018, 08:50:03 pm »
Абе ти да не би да си кьорав и да четеш с брайлов браузър???

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Що е то време
« Отговор #144 -: Декември 29, 2018, 09:05:32 pm »
Абе ти да не би да си кьорав и да четеш с брайлов браузър???

Май си на ракийка а, и избиваш комплекси, по късно с интернет. Я кажи колко мацки ти отказаха тази вечер ;)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Що е то време
« Отговор #145 -: Декември 29, 2018, 09:12:45 pm »
Абе тъпчо тая снимка по горе да не би да си мислиш, че съм я намерил някъде из нета това аз съм го направил аз съм го публикувал в тема която аз съм започнал. А ти какво сътвори с дввте си ръце и сподели тук.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Що е то време
« Отговор #146 -: Декември 30, 2018, 02:52:43 am »
Атос да вдигнем предновогодошна наздравица по този повод. НАЗДРАВЕ
Наздраве, Радико...втората бира ти я опрощавам, но...първата ще си я търся ;D

П.П. Последните 13 поста са си откровено наддумване, с наченки на заяждане! Технократ, призовавам те към по-умерени изкази, които да не граничат с личностни категоризации (за трети път го правиш)! Кой си ти бе, сине майчин, че да се смяташ за някаква оценителна инстанция? За какъв се помисли внезапно? Интелектът на Радико е нива над теб, понеже не е капсулован и винаги съумява да вникне в чуждата мисъл, дори и да не е съгласен с нея!

Ако не уважаваш съфорумците (без значение дали си съгласен с някого или не), НЯМАШ МЯСТО ТУК!!!
Това ти го казвам за пръв и последен път!

Радико, ти пък не му се поддавай на провокациите, освен ако не го смяташ за критерий!
« Последна редакция: Декември 30, 2018, 03:15:15 am от atos »

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Що е то време
« Отговор #147 -: Декември 30, 2018, 08:05:44 am »
Абе тъпчо тая снимка по горе да не би да си мислиш, че съм я намерил някъде из нета това аз съм го направил аз съм го публикувал в тема която аз съм започнал. А ти какво сътвори с дввте си ръце и сподели тук.

А сега взе да обиждаш накрая, като си безсилен да опровергаваш и те направих смешкото на форума ;D Атос да обърне внимание моля.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Що е то време
« Отговор #148 -: Декември 30, 2018, 08:11:14 am »
Наздраве, Радико...втората бира ти я опрощавам, но...първата ще си я търся ;D

П.П. Последните 13 поста са си откровено наддумване, с наченки на заяждане! Технократ, призовавам те към по-умерени изкази, които да не граничат с личностни категоризации (за трети път го правиш)! Кой си ти бе, сине майчин, че да се смяташ за някаква оценителна инстанция? За какъв се помисли внезапно? Интелектът на Радико е нива над теб, понеже не е капсулован и винаги съумява да вникне в чуждата мисъл, дори и да не е съгласен с нея!

Ако не уважаваш съфорумците (без значение дали си съгласен с някого или не), НЯМАШ МЯСТО ТУК!!!
Това ти го казвам за пръв и последен път!

Радико, ти пък не му се поддавай на провокациите, освен ако не го смяташ за критерий!

Ааа ама карай се и на Радико , той обижда, ама изглежда е от твоя лагер и затова го толерираш. Значи така шуробаджинащина, а  ;D Тука няма ли глобален модератор? Майсторе призовавам те да вземеш отношение, какви са тези дерибеи тук, сякаш че форумът е тяхна собственност.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Що е то време
« Отговор #149 -: Декември 30, 2018, 08:17:07 am »
Абе тъпчо тая снимка по горе да не би да си мислиш, че съм я намерил някъде из нета това аз съм го направил аз съм го публикувал в тема която аз съм започнал. А ти какво сътвори с дввте си ръце и сподели тук.

Е ква е тая снимка на работилница, то и аз имам работилница, ама защо да я показвам като малоумен за да ме смятат че нещо съм направил ;D Ти показа ли нещо работещо, уредче, приспособление, поне едно. А искаш ли да ти покажа аз, а ?