Форум > Филми, видео лекции

"Алтернатива 3"...

(1/3) > >>

x_name41:
документалният филм "Алтернатива 3" от поредицата "Научен доклад" на английската телевизия накратко започва с журналистическо разследване по случаи на изчезнали безследно учени, което впоследствие води до Марс, където се оказва че още през 60-те години на миналия век са изпратени хора при съвместна международна тайна мисия, като през 70-те години е започнала колонизацията и, която е проведена в пълна секретност. След излъчването на предаването водещият е убит тъй-като е нарушил в известен смисъл секретноста и конфиденциалноста и. Предполага се, че съвместната международна мисия е била осъществена благодарение на използването на летателен апарат с неконвенционално задвижване, което логически има резон с разкритията и техническите подробности дадени от г-н Марк МакКандлиш по отношение на този въпрос.

И едно видео, където човек разказва интересни подробности за Марс, които засягат и се припокриват с горенаписаното (на 35:46 минута и от 58:46 минута натам)
https://www.youtube.com/v/ITRz86P13dI

и откъс от филма "Алтернатива 3"
https://www.youtube.com/v/CsVqa2xaBeQ

PyroVeso:
Знаех си аз, че Star Wars е по действителен случай, а Лукас е просто един контактьор и плагиат...
И хубаво си мислех навремето да си взема за жена колонистка от Марс - сега щях да добивам СЕ на две планети...

x_name41:
моля, не създавайте условия и предпоставка за изкривяване и изопачаване на нещата представени тук чрез вашите майтапи,  подхвърляния и т. н., тъй-като това би довело темата във една съвсем друга посока, която е тотално погрешна и не на место, благодаря. Ако сте хора с разсъдък не бихте сторили това.

Аtos:

--- Цитат на: PyroVeso в Ноември 25, 2018, 03:06:38 pm ---Знаех си аз, че Star Wars е по действителен случай, а Лукас е просто един контактьор и плагиат...
И хубаво си мислех навремето да си взема за жена колонистка от Марс - сега щях да добивам СЕ на две планети...

--- Край на цитат ---
Но щеше да плащаш данъци и на двете!
Виж сега, "Star Wars", не е по действителен случай, както и "Джурасик парк", а също и "За един пробит долар", както и много други.
Силно преувеличени моменти има и художествена измислица, вярно е!
Но това не значи, че не е имало някога (или и сега няма) вътрешно-галактически войни или динозаври по Земята, или пък е измислен периода на "дивия запад" в Америка.

x_name41, това видео сме го гледали вече мисля...
Според мен е автентично, но на фона на цялата плява от подобни видеоклипове в нета, няма как да не предизвика скептицизъм!
Ако ти кажа, че в един самосвал с циркониеви камъчета има диамант, след 100-200-1000 опита за търсене, вече няма да вярваш в това :D

x_name41:
атос напълно сте прав, благодаря.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия