Автор Тема: Не пипай тази книга! Ян ван Хелсинг  (Прочетена 32196 пъти)

Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
Не пипай тази книга! Ян ван Хелсинг
« -: Март 20, 2009, 07:59:33 pm »
МНОГО интересна книга на тема психология, социология, политология и технически прогрес.
« Последна редакция: Ноември 07, 2010, 10:38:42 pm от altium »

gomi

  • Гост
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #1 -: Март 21, 2009, 12:33:07 pm »
 Заради теб си легнах в 4, не тъ я срам  ;D ;D
  Интересна книга.

Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #2 -: Март 21, 2009, 01:20:50 pm »
И аз така, сега я довършвам.

Неактивен Петър

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 170
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #3 -: Март 22, 2009, 01:30:01 pm »
Заради теб си легнах в 4, не тъ я срам  ;D ;D
  Интересна книга.

 Влезнах да напиша точно това и видях, че друг ме е изпреварил. ;D ;D ;D
Хайде търсете и другите книги!

gomi

  • Гост
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #4 -: Март 23, 2009, 01:42:49 pm »
 Ако и 1% процент е вярно... пак е доста смущаващо  ;D

  Слагам едно интересно файлче - за бар кодовете, ще помоля caduceus  да си каже мнението  ::)

 

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #5 -: Март 23, 2009, 08:55:13 pm »
Здравейте всички,

gomi - благодаря за доверието! Веднага проверих, резултатите са:

1. Баркодът наистина излъчва негативно поле, и то доста силно. Степен 7 по десетстепенната скала, когато се мери от ярката външна страна /ползвах прозрачно пакетче от носни кърпички/; от вътрешната бледа - степен 2.
2. Негативното поле се ориентира перпендикулярно на повърхността на която е баркодът, губи ефект на височина около 130 см. над него. Представлява нещо като енергиен паралелепипед с малка страна колкото е баркодът, разсейващ се с разстоянието.
3. Два баркода, ориентирани обратно и един срещу друг, гасят взаимно негативното поле до около степен 2 - представете си поза 69 например за нагледност  :)
4. Светлината активира структурата, на тъмно не работи  ;)
5. Рисунката с концентричните кръгове във файла наистина деактивира негативното поле, но не са необходими никакви словесни утвърждения, тука малко се е попрестарал авторът  :) Позалитнал е човекът
6. Вторият символ е интересен, но работи по друг начин, не е ясно още как - вероятно има и мантра към него и чисти пространствено по-широко, има периметърно действие.
7. Тоталната смърт на негативните полета на баркодовете може да се уреди например чрез наслагване на две, най-добре три полета от разположени на равни разстояния хармонизатори на Слим Спърлинг, активирани със позитивна вълна от подходящ звук, пречистваща мантра или знак от свещената геометрия - а най-добре сигла. Това разказва играта на негативни полета от всякакъв вид, включително излъчвания от мобифонни ретранслаторни клетки, ДОР, земни телурични токови излъчвания и др. подобна смет  :)

Не бях проверявал досега баркод... Наистина е учудващо, прочетох и книгата. Има доста верни неща, ще я попроуча по-основно като имам повече време.
Ако съм пропуснал нещо, кажете да допълня
Поздрави

gomi

  • Гост
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #6 -: Март 23, 2009, 10:06:02 pm »
 ;D ;D ;D
  "7. Тоталната смърт на негативните полета на баркодовете може да се уреди например чрез наслагване на две, най-добре три полета от разположени на равни разстояния хармонизатори на Слим Спърлинг, активирани със позитивна вълна от подходящ звук, пречистваща мантра или знак от свещената геометрия - а най-добре сигла. Това разказва играта на негативни полета от всякакъв вид, включително излъчвания от мобифонни ретранслаторни клетки, ДОР, земни телурични токови излъчвания и др. подобна смет"

 Би ли дал повече инфо за тези "устройства" - как изглеждат, как се правят?
   
П.С.
жена ми обикаля из вкъщи и къса баркодове  ::)  :P

Nicolov

  • Гост
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #7 -: Март 23, 2009, 11:15:08 pm »
К'во да си говорим пичове, открихте тайната на свободната енергия! Отдавна готвя супа между два бар-кода така засмукват оргона, че нема нужда от разбъркване сама се готви ;D!

aviv

  • Гост
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #8 -: Март 23, 2009, 11:23:50 pm »
На мен не ми се отваря втората част на книгата.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #9 -: Март 24, 2009, 12:15:28 am »
gomi

http://www.slimspurling.com/

http://www.fieldwerks.com/this_article_courtesy_of___click.htm

http://www.lightlifetools.com/news/index.html

Слим си отиде за съжаление, той е и съавтор на екологичните проекти за пречистване на околната среда в САЩ, както и на устройството R2, станали известни чрез книгите на Друнвало Мелхиседек. По-специално повече за това пише във "Да живееш в сърцето" - изтеглете я от библиотека Спиралата.
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%E4%F0%F3%ED%E2%E0%EB%EE

Технологията на оргон концентриращите и излъчващи рисунки, сигли, геометрични и триизмерни конструкции е много древна... По същността си те са пасивни концентратори, а допълнителното им активиране може да стане чрез звук или вибрация, светлина, както и по психически път чрез правилна визуализация. Например в древна Индия, преди около доста хиляди години това се е използвало в т.нар. Империя Рама като стандартна техника за управление на времето и пространството, а също и гравитацията. В Египет също. Янтра означава машина и същевременно рисунка, Мантра - активиращ звук /дума на силата със съответната вибрация - ключ/, а визуализацията е създавала линк - посока на действие...
Така че - в книгата има известна истина, и то не малко  :)
« Последна редакция: Март 24, 2009, 12:17:34 am от caduceus »

Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #10 -: Март 24, 2009, 12:41:16 am »
На мен не ми се отваря втората част на книгата.
Няма втора част. Архива е двоен, че е над 3 мегабайта.  Сваляш 2-та и се разархивират заедно.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #11 -: Март 24, 2009, 09:07:42 am »
Nicolov
Тайната си е открита много отдавна, тука само си говорим... И се забавляваме кой както може също :)
Няма принципна разлика между енергията излъчвана от пирамидата и тази от някои геометрични фигури, рисунки и триизмерни конструкции. Всички са концентратори на оргон, а оргонът ако знаеш как да го преобразуваш може да е източник и на ел. енергия за да си сготвиш супата на котлона  :) Или да си пуснеш вентилаторче... Например:

http://www.youtube.com/watch?v=iWZpyT04Fcs&feature=related

Казано другояче, разликата в "нормалното" енергийно въздействие и енергоинформационното е:  недоброжелателен ритник отзад, за да паднеш в пропастта; знак за отклонение от пътя както си караш нощем - право пак към нея. И в двата случая си на разходка при Свети Петър  ;D


Поздрави
« Последна редакция: Март 24, 2009, 09:12:51 am от caduceus »

gomi

  • Гост
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #12 -: Март 24, 2009, 02:10:57 pm »
 Този път откарах до 5часа...... ::)
 
  Много ми е интересно, дали и какъв ще е ефекта ако се използва редицата на Фибоначи при построяване на водородна клетка, т.е. симетрия на ламелите и разположение между тях.
  И също така напрежението и честота и форма на импулсите симетрични според Фибоначи.
 
   Според филма Тайната на водата връзката на всеки водороден атом спрямо
                      кислородния атом е 0,618 !!!!
  Също ъгълът между атомите на водорода при стайна темп. е 104 град. , но при 4град темп на водата този градус става 108 !!!!!!!!
     ( тъпоъгълен "сребърен" триъгълник е с ъгли при основите 36 град. и ъгъл при върха 108 град )
 
   Интересна картинка нали  :o

    В блога на NRG  имаше хора които споделиха че при вода от хладилника(охладена) са постигнали 1,8 л/мин  :

""255. анонимен - kurqga
25.02 23:05
Здравейте! Имате някой неизяснени факти относно водата момчета. За да ви докажа че има някой неща които може много да се спори по тях ще ви изложа някой мои изследвания за да не става пак така някой да ми тълкува думите праволинейно и с такава неточна сигорност както gotiniq7 който не искам да обидя.
 Но това че водата има по малко нужда от енергия при видосока температура е едно от нещата и е правилно но водата когато е доста студена в границите преди замръзване и ако се дозира правелно калиевата основа или натриевата основа.
Ето едни данни дето снехме с Иван. Значи в един фризер слагаме пласмасов съд пулен с вода и чакаме няколко минутки, като в водата имаше потопен термометар да измери точно до 4 градуса. При тази температура водата не беше замръзнала.
 Бяхем приготвили едно импулсно захранване което той беше проектирал и да сме в състовние да правим опита защото водата като я извадиш тя почва да поема температурата на околната среда. Пускаме вътре еднична клетка (два ламела) и слагаме калиева основа.
Пускаме 12V и тогава се отчетоха на уреда 4А и 1,8литра газ ,а когато направехме опита със вода със стайна температура в която има същото количество калиева основа се отчете 9А и 0,5литра газ. Но това не е висчко. Та който смее да ми твърди че е на ясно с свойствата на водата и че я е опознал като химичен елемент греши жестоко.
Казвам това защото водата има не три а четири агрегатни състояния. Като характера на четвърото - плазма(свръх проводимост) се забелязва и в течното състояние но в различни етапи от температурни граници. Успял съм да установя че при променяне на температурата се променя не само добива ами и мекоста на водата както и нейаната киселинност.
Но ако се разровите в документацията относно един велик гений Виктор Шаубергер, ще забележите че той говори за жива и за мъртва вода.
 Това ми го разясни моя авер Иванчо. Значи този гений си доказва някой фатки относно водата които моя авер е успял да използва в електролизата да направи така че да е нужна по малко енергия от колкото е нужна да се добие дадено количество газ и за това познатите формули които тук някой беше изложил са неверни.
Просто ние мерихме с обикновения принцип - когато газта измести водата извън съда в които се събира и които е разграфен предварително.
Ако се питате какво толкова сме използвали като подобряващ фактор за добива.
Ами нарича се повърхностно напрежение на водата.
Самия Шаубергер е открил това напрежение на водата и го е извличал от водата без да вкарва никаква енергия.
Това ми сподели и Иван който като чета доста сте нападали.
 Такаче мога само да кажа че колкото по студена е една вода и има по голямо повърхностно напрежение, то толкова по - малко ще е нужно да се вкарва външно напрежение за да се раздели водната клетка.
А относно магнитите които гледам са споменати от човека в по - горния постинг, мога да кажа че магнита е доста полезен при разделяне на водата защото той дори и да няма напрежение по ламелите в клетките ви, той просто прави водата диполна.
И ако магнитите са така наредени около клетките ви, така че да се в правелните посоко спрямо поляеитета на вкарваното напрежение ще се получи по лесното разделяне на водата и по малко вкарвана енергия. Но от това което съм чел до сега тук,не видях някой да кеже че е поддаржал някакви параметри по време на процеса принудително. А може и да се баркам
   . Но ако водата се ухлажда доста усърдно и ако се поддържа едно нивото на сместа (а от там и съпротивленито на клетката) ще се получи повече дебит с по - малко енергия."""

Та такива ми ти работи.
   Само дето пак се появиха хора дето почнаха да говорят глупости и информацията спря
 :-\

Nicolov

  • Гост
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #13 -: Март 24, 2009, 09:01:14 pm »
Господи, има толкова аборигени (без да обиждаме коренното население на Австралия) на този свят  :o! Gomi от къде го изкопа този? Заедно с Ванката да се пенсионират предсрочно по болест (тъпотио-говорене) 3-та степен! >:(

gomi

  • Гост
Re: Не пипай тази книга ! Ян ван Хелсинг
« Отговор #14 -: Март 24, 2009, 09:13:36 pm »
  ;D
   Ами..... така говори младежта, това се получава от криворазбраната демокрация.
   Но това за 4град. на водата....... трябва да се пробва.