Алтернативни енергоизточници > Теории, хипотези, физични опити

Студен синтез

(1/5) > >>

технократ:
Уважаеми съ-форумци, неотдавна четох една книга на Марко Пицути "Забранените научни експерименти", в книгата се описват много експерименти с най различен характер, експерименти със студено електричество на Никола Тесла описват се експерименти на студен синтез, които най ме заинтригуваха. Пускам част от книгата която сканирах с фотоапарата си и то точно за студеният синтез. Мисля да експериментирам с този опит в къщи. Много учени са критично настроени дали всъщност има студен синтез. Приятно четене!

технократ:
Стигнах до 21 по нататък не се публикуват.

технократ:
А ще опитам от 21 нататък.

технократ:
Тези са последните.

EDM electronics:

--- Цитат на: технократ в Септември 22, 2018, 10:36:21 am ---Уважаеми съ-форумци, неотдавна четох една книга на Марко Пицути "Забранените научни експерименти", в книгата се описват много експерименти с най различен характер, експерименти със студено електричество на Никола Тесла описват се експерименти на студен синтез, които най ме заинтригуваха. Пускам част от книгата която сканирах с фотоапарата си и то точно за студеният синтез. Мисля да експериментирам с този опит в къщи. Много учени са критично настроени дали всъщност има студен синтез. Приятно четене!

--- Край на цитат ---
И аз си купих и четох тази книга. В нея са описани откровени лъжи и лакардии. Загубих си времето, като я четох, дори не я дочетох. Писателя си няма хал-хабер от понятията за които е писал. Прилича ми на Емилио Салгари, които описва в книгите си природни сцени, без да си е показвал носа от вкъщи, а взел описания от книги от библиотеката. Тоя е същият образ. Съжалявам, че нямам печка на дърва, за да ползвам книгата за подпалки.

Дано не съм разочаровал някой с мнението си, дано... :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия