Автор Тема: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!  (Прочетена 104983 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #30 -: Декември 08, 2018, 12:34:28 pm »
Да фейк е .....

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #31 -: Декември 08, 2018, 02:06:14 pm »
Entalpii вие сте толкова далеч от физиката, че нямате никакъв реален шанс един ден да се срещнете с нея!!!!!

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #32 -: Декември 08, 2018, 04:33:03 pm »
и аз съм далече, но избягвам да ръся простотии за щяло и не щяло

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #33 -: Декември 08, 2018, 05:01:52 pm »
Entalpii, dmitarp е доказал че разбира от физика и то на много високо ниво, това че е скромен е друг въпрос. Що се отнася до теб, няма какво да се обиждаш, оценката му за теб е много правилна.
« Последна редакция: Декември 09, 2018, 02:46:12 am от atos »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #34 -: Декември 08, 2018, 05:22:59 pm »
Свържете го с владко димитров - да палят морето заедно... и да продават морска вода, вместо газ, на Украйна (сега след като руснаците им затворят кранчето)

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #35 -: Декември 08, 2018, 05:55:54 pm »
Да фейк е .....

Обясни тогава къде е фейка, щом твърдиш че е фейк.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #36 -: Декември 08, 2018, 06:20:07 pm »
Обясни тогава къде е фейка, щом твърдиш че е фейк.
Топчето е отскочило над релсите, по които би трябвало да се търкаля напред-назад:

Ако това нищо не ти говори...

И още - как ще се получи тази конфигурация:

Вижда се времето в клипа - обясни ми как лоста ще бъде сгънат, като и в двата му края има тежести?

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #37 -: Декември 08, 2018, 06:21:23 pm »
технократ, какво да ти кажа ти си тук само от три месеца а аз съм от началото на форума десетина години. Това нещо сме го обсъждали и няма нужда да повтаряме едни и същи неща във форума. Още повече че канала на този от тубата е само със фейкове и нищо друго. Ако те интересува обяснението щот явно не виждаш къде е измамата потърси из форума Майстора го беше качил този клип преди години за обсъждане.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #38 -: Декември 08, 2018, 06:46:00 pm »
Двигател, но всъщност МАГНИТНА СПИРАЧКА за микро-магнитите, трептящи с огромни скорости! И тази техника се базира на ФИЗИКА!
Чувал съм за атоми от феромагнитен и неферомагнитен материал с некомпенсиран магнитен момент. Чувал съм за домейни и група от домейни с взаимно компенсиран магнитен момент. Но не съм чувал за микромагнити трептящи с огромни скорости. Би ли ми посочил тяхното съществуване в реалността с един - два примера.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #39 -: Декември 08, 2018, 07:11:31 pm »
технократ, какво да ти кажа ти си тук само от три месеца а аз съм от началото на форума десетина години. Това нещо сме го обсъждали и няма нужда да повтаряме едни и същи неща във форума. Още повече че канала на този от тубата е само със фейкове и нищо друго. Ако те интересува обяснението щот явно не виждаш къде е измамата потърси из форума Майстора го беше качил този клип преди години за обсъждане.

Аз искам да разбера ти какво си разбрал за този видеофейк, затова кажи сега какъв е фейка, а не да ми казваш че го имало обяснението във форума. Ти го обясни като си го разбрал, тогава ще разбера дали ти си разбрал че е фейк или го караш само на декларации. Напомняш ми един тъпунгер от дира, може да си ти а може и да не си, един томчо със перде  ;D

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #40 -: Декември 08, 2018, 07:13:47 pm »
Топчето е отскочило над релсите, по които би трябвало да се търкаля напред-назад:

Ако това нищо не ти говори...

И още - как ще се получи тази конфигурация:

Вижда се времето в клипа - обясни ми как лоста ще бъде сгънат, като и в двата му края има тежести?

А на теб какво ти говори, ако се съмняваш в някакъв скрит механизъм който да движи цялата установка може да го обясниш, а не така да караш само с недомлъвки.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #41 -: Декември 08, 2018, 07:19:37 pm »
технократ, не случайно те пращам да търсиш, щот като го намериш там е и обяснението от мен. А ти ако беше толкова умен отдавна да си видял за какво става въпрос и да не ни занимаваш с проблеми за начинаещи.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #42 -: Декември 08, 2018, 07:32:34 pm »
технократ, не случайно те пращам да търсиш, щот като го намериш там е и обяснението от мен. А ти ако беше толкова умен отдавна да си видял за какво става въпрос и да не ни занимаваш с проблеми за начинаещи.

Щом веднъж си го обяснил, значи можеш отново да го обясниш, хайде обясни го и не клинчи, таман ще разбера дали си запомнил обяснението си. ;D

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #43 -: Декември 08, 2018, 07:39:25 pm »
Топчето отивайки до края на лоста ще повдигне тежестите и ще опре долу но няма да може да свие лоста за да се върне обратно.......

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Магнитен мотор.-фрии Енерджи!
« Отговор #44 -: Декември 08, 2018, 07:42:35 pm »
технократ, всяка подобна установка може да бъде направена от прозрачен плексиглас. Не е скъп, лесно се обработва и най важното - могат да се отхвърлят поне половината от възможните начини за фейк. Но тука е направено от дърво, или поне на външен вид така изглежда. Знаеш ли колко киловата литиеви батерии могат да се сложат вътре или пък електромагнити, двигатели и други външно захранвани елементи. Ако беше възможно такова елементарно устройство то съм сигурен че китайците щяха да го правят масово за сувенири.