Алтернативни енергоизточници > Механични, гравитационни и хидродинамични устройства

Електрически реактор въз основа на верижна реакция с топлинна мощност от 50 MW -

(1/2) > >>

Dmitry:
Електрически реактор въз основа на верижна реакция с топлинна мощност от 50 MW - ERCR-50 и молекулярен генератор на Andrus - MGA.

Моля ви да се запознаете с бизнес плановете на иновационни проекти на седмата вълна на иновации в областта на електроенергия - "Electric реактор на базата на реакцията с топлинна мощност от 50 MW - ERCR-50" и "Молекулярен генератор Андрус - MGA" (виж параграф 16-17. http://neutronscience.com.ua/books/), и ако те са точно за вас, да участвате в тяхното изпълнение.
Ще се радваме да си сътрудничим с вас. Можете да участвате само в един проект - по ваш избор.
Ако има въпроси, попитайте, не се колебайте.
Надяваме се на бърз отговор.
С уважение, В. Андрос, ръководител на проучванията.
BSA ltd. Украйна.
Neutronscience.com.ua
Имейл: Valeriy.andrus@gmail.com

Robinzon:
Здравейте @Dmitry!
Това копи-пейст ли е или имаш нещо общо?
Защото топлинната енергия е доста раздухана и тези 50MW ми се струват постижими, все пак
съм виждал 10MW в действие което напълно реалистично изглежда.

Аtos:

--- Цитат ---Dmitry!

    Аз съм Белан Дмитрий. Член на проекти в областта на възобновяемата енергия. Живея в Украйна. Роден през 1962 г. Адвокат. Андрос Валери Федорович откри фундаменталните науки: неутронна физика, неутронна химия и неутронна астрофизика. Първите практически резултати са проектите в областта на възобновяемата енергия, търсим партньори за създаване на нова енергия. Нашият сайт - neutronscience.com.ua

--- Край на цитат ---

juliang:
Човека търси инвеститори, ма ... май не е попАднал на правилното място :)
Иначе тая история е оставила следи в интернет от преди повече от 10 години, но досега явно нищо не е изработено реално.

П.С. А и инвестиция в завод в Донецк ... а, не, мерси ...

Dmitry:
Здравейте, момчета! Радвам се да говоря. Инвестирайте в Киев, Украйна. Ние сме готови да се срещнем в Киев. Подробности - в тези бизнес планове.

Robinzon.
Моля, прочетете бизнес плановете. Трябва да е ясно.

Можем да заменим ядрения реактор, а атомната електроцентрала ще се превърне в гориво.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия