Автор Тема: Фёдор Дмитриевич Шкруднев  (Прочетена 5785 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Фёдор Дмитриевич Шкруднев
« -: Февруари 28, 2018, 06:40:58 pm »
Мисля, че ще ви е интересно, какво пише този руснак.

https://shkrudnev.com/index.php/home/pustota

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Фёдор Дмитриевич Шкруднев
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2018, 09:36:10 pm »
edin, интересно е, но конкретизирай!
Личността му ли е предмет на дискусия, разбиранията или конкретна част от идеите му?
Кое да обсъждаме?

П.П.Ако намериш материала в превод (за незнаещите руски) ще е чудесно, защото наистина е интересен!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Фёдор Дмитриевич Шкруднев
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2018, 09:45:32 pm »
Ами не ми трябва обсъждане, поне на мен. Постнах го, защото прочетох някои неща и сметнах, че си струва четенето, та който иска, да си чете. Аз си превеждам с автоматичния преводач, че не разбирам всичко от руския език. Доста неща са преведени в този блог https://neonula.blogspot.bg/2018/02/8.html?spref=fb . Гледайте архива.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Фёдор Дмитриевич Шкруднев
« Отговор #3 -: Март 01, 2018, 08:21:18 am »
Ура! - (най-сериозно!) - това, което подава Шкруднев е наченка на Нова Идеология - бих я нарекъл (ако успее да се развие в пълнота) - Космически Комунизъм!
Човека гледа и разсъждава Космически.
Друг е въпроса - дали шепата изроди на Земята би го допуснала - дори и в Космоса!
А пък съвсем, ама съвсем друг е въпросът - дали изобщо всевъзможните - и възможни и невероятни и съвсем различни космически цивилизации са дорасли за такова нещо... да се обединяват, да се управляват под единна Идея... и въобще даже да съществуват на необходимото за комуникация разстояние...
"Всъщност, това е въплъщение на част от процеса на много специфична програма за хармонично управление, насочена към ориентиране на цивилизационното развитие в глобален мащаб."
Що се отнася до хората на Земята - те са един крайно деструктивен "експеримент", който непрестанно унищожава и самия себе си, и нужната му за съществуване Среда! - погледнато именно "глобално" - ние сме самообричащи се на всеобща гибел биологична гад...
И всичките ни Надежди, Любови и Вери са само да се самозалъгваме, че "Утре Денят ще е по-хубав от днес!"

Не си мислете, че съм песимист... просто съм реалист!
Превръщаме Земята в кочина... това е! - а Шкруднев обикаля в същото време из Галактическите Клъстери!
На този линк в същия блог https://neonula.blogspot.bg/2017/01/blog-post_4.html  има по-реалистично представяне на проблемите ни.
« Последна редакция: Март 01, 2018, 08:39:28 am от Maistora52 »