Автор Тема: KANGEN вода  (Прочетена 37013 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: KANGEN вода
« Отговор #30 -: Август 14, 2018, 06:09:11 am »
atos, точно така е в повечето села хората пият чиста изворна вода която  няма нужда нито от пречистване нито от хлориране, или се добавя хлор в много малки количества. Но навсякъде водата се следи от ВиК в близките градове, има си хора които обикалят непрекъснато селата и взимат проби поне 2-3 пъти месечно и ги носят в сертифицирани лаборатории където водата се изследва по всички показатели.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: KANGEN вода
« Отговор #31 -: Август 14, 2018, 08:08:27 am »
Балабанов,навярно имате поглед в/у бутилираните води...коя е най качествена?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: KANGEN вода
« Отговор #32 -: Август 14, 2018, 09:00:02 am »
Смях...голям смях :D

Ооооще по-голям смяхххххх ;D ;D ;D

Можеш да се смееш колкото си искаш, аз ти говоря от личен опит като човек, който рядко се свърта в къщи и е постоянно в командировки из цялаат страна. Имам лични впечатления от водата.

Аз пък да ти кажа...точно по "паланките" и селата, понякога водата е много по-добра, особено в Рила и Родопите.

Някъде - да, но в повечето случаи (особено в Северна България) водата е на границата на годност, да не говорм за вкусовите й качества.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: KANGEN вода
« Отговор #33 -: Август 14, 2018, 10:12:01 am »
Филтрите не е задължително да са скъпи, но ако се живее в апартамент възможностите са разбираемо ограничени.
За хората с малко, или по голямо дворче, и сръчност като дарба, имайки целенасочен интерес и познания, подръчни материали, малко изобретателност и доза постоянство, има много възможности. Ето една от тях:

http://www.shared-source-initiative.com/biosand_filter/biosand.html

А на който не му се занимава с тези неща, компаниите продават карбонови филтри в изобилие, макар че един съд с въглени ще върши подобна работа.



balabanoff

  • Гост
Re: KANGEN вода
« Отговор #34 -: Август 14, 2018, 10:32:49 am »

Балабанов,навярно имате поглед в/у бутилираните води...коя е най качествена?

Ето снимка на бележника ми от тази сутрин.
Можете сами да прецените по показателите.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: KANGEN вода
« Отговор #35 -: Август 14, 2018, 02:39:01 pm »
Тези резултати нищо не ми говорят...
Напишете топ 3 марки...да знаем кво да пием..!!
Благодаря!

balabanoff

  • Гост
Re: KANGEN вода
« Отговор #36 -: Август 14, 2018, 02:50:15 pm »
Нито една не става. С най-добри показатели е Банкя. Ако малко се повърти в бендер и се  йонизира ще стане О'к.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: KANGEN вода
« Отговор #37 -: Август 14, 2018, 03:21:35 pm »
Бендера от къде е най-добре да се закупи, от Ловеч или от Стара Загора. Да няма после, ама не си купил правилия бендер,  аа самия бендер не е направен според правилната технология за од зареждане, да не се чудите после що така.
И само ако е възможно, да нарисуваш една схемичка на човешко тяло с до 80% вода в него. Нямам впредвид твоето, някое което си наблюдавал и оттам си направил мъдрото заключение.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: KANGEN вода
« Отговор #38 -: Август 14, 2018, 04:15:32 pm »
Бендера от къде е най-добре да се закупи, от Ловеч или от Стара Загора.
;D Айде сега, ти ще вземеш да скараш двете най-големи величия на безумието във форума, и ще ги лишиш от клиентела...

https://littlebg.com/kude-koq-kakvo-lekuva/

а също и

https://littlebg.com/podzemni-mineralni-izvori-v-bulgaria/

Но разбира се - всичко това трябва да се йонизира, оргонизира, хидролизира, алкализира, да се насити с атомен водород и да му се набута сребро докато почервенее или пожълтее, за да започне да работи изобщо...

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: KANGEN вода
« Отговор #39 -: Август 14, 2018, 04:39:04 pm »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: KANGEN вода
« Отговор #40 -: Август 14, 2018, 05:50:35 pm »
Можеш да се смееш колкото си искаш, аз ти говоря от личен опит като човек, който рядко се свърта в къщи и е постоянно в командировки из цялаат страна. Имам лични впечатления от водата.

Аз смятам, че като човек, който почти не пие вода, нямаш право на мнение, греша ли ;D

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: KANGEN вода
« Отговор #41 -: Август 14, 2018, 06:09:27 pm »
..бендер и се  йонизира..
От къде да си купим тез у.ва?
Дайте повече информация,моля!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: KANGEN вода
« Отговор #42 -: Август 14, 2018, 06:44:18 pm »
Vektor, не се набутвай с покупки...и с една добра молитва става ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: KANGEN вода
« Отговор #43 -: Август 14, 2018, 08:57:24 pm »
Аз смятам, че като човек, който почти не пие вода, нямаш право на мнение, греша ли ;D
Докато съм на обект не си позволявам да пия дори и бира - има прекалено много високи, тежки, горещи, въртящи се или токоносещи неща около мен.. А когато си 8-10-12 часа на температури надвишаващи 30 градуса изпиваш поне 5 литра. След работа естествено наваксвам с поне още 2 литра бира.

П.С. Още не съм стигнал фазата да пия бира преди пладне. Макар че понякога ми се иска ... така ми се иска, че ми идва да вия. Около теб само промишлена вода, най-близката чешма е на 200 метра по хоризонтал и на 10 метра по моряша стълба надолу...

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: KANGEN вода
« Отговор #44 -: Август 17, 2018, 08:24:43 pm »

Edin, особено интересна е водата H4O32 - който гений го е измислил това, Нобеловата награда му е в кърпа вързана...

Ха, на кой му пука за някакви суетни награди. Хората действат и целия научен свят, няма значение за техните цели. Нещата просто работят и на теория и на практика. Някакви си награди са смехотворни, пред истинските неща. Ако Тюрен не беше прав, аз нямаше да съм жив свидетел на практическите успехи на неговия модел за вълните и устройствата, измислени от него. Нали вече сме го казвали, че истината е в личния опит. Ти защо не опиташ, като мен? Вадиш едни пари и скачаш в огъня. Който рискува печели. Работата е там, че между мен и теб, има голяма разлика и тя е във способността да си ъпдейтваш софтуера. Аз го правя постоянно, обаче ти гледаш само уреди със сложни имена, а всички те са ограничени, защото са създадени по ограничен научен модел. Нали не очакваш, някой да види 32 атома кислород с уред? Ше ги види, кога види трансураниите в мозъка на човека, т.е. никога. Не можеш да видиш вълни със некакъв си "скоп". И друго сме говорили. Всяка технология  е само патерица на човека. Става и без технология, ама как да докажеш нещо на некви старчета ( дето дават награди). Нали ще се самоубият, когато разберат, че цял живот са били в заблуда. Та успех със "скопите". Аз с махалото.