Анкета

Подписахте ли петицията за отхвърлянето на ИСТАНБУЛСКАТА КОНВЕНЦИЯ

ДА
19 (86.4%)
НЕ
3 (13.6%)
Не, изчаквам да си изясня още подробности
0 (0%)

Общ брой гласове: 21

Автор Тема: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция  (Прочетена 105273 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #210 -: Февруари 14, 2018, 04:09:50 pm »
Ха,Хааааааааа EDM! Много ми допадана абревиатурата. Ако нямаш нищо против, приеми ме за втори ЧЛЕН ако учредяваш сдружение!
За следващите мераклии ще си позволя превода, та да им стане по ясно ако ще правим сдружение.
Обичащ жените (обичаща мъжете)-актьор (актриса)-мразещ (мразеща) педалите. Важно е да изясня, не педалите на велосипед или автомобил!
Предложение за HDH дружество!!!  Сериозно!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #211 -: Февруари 14, 2018, 04:23:31 pm »
Михаил Кузмов;D
стори ми се много мекушаво да чета как се изразява човек - "аз не мразя......", "аз нямам нищо против....." и си викам, абе много добри тия хора бре  :D, ама то от много демокрация човек става толкова добър, че чак почва сам да си вярва. Знаем ги тия.  ;)

И тъй като тези добродушковци си разкриват публично сантиментите към вътраците и аз реших да разкрия моите, що не? Не виждаш ли, че днес всеки демонстрира дори най-вътрешните си части на тялото, даже съм виждал как си вадят правото черво 5-6 см. и го прибират с гимнастика на ануса.  :D

Аз, лошия мразител си признавам, че съм ХОМОФОБ. Фобията и тя е чувство, обикновено отрицателно, негативно. Има обаче и изключения - хомофобията. Тя не ми носи отрицателни емоции, а напротив, тя е богоугодна - да си спомним за Содом и Гомор - та това е един библейски пример на хомофобия. Гордея се с хомофобията си и се радвам, че има и други като мен, ..... приятели!  :D

Джендър HDH ;)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #212 -: Февруари 14, 2018, 05:16:09 pm »
Колеги, направи ми впечатление че се повлякохте по инерция!!  Не сте информирани! Св. Валентин е християнски светец, и точно поради тази причина е намерил смъртта си по времето на император Клавдий. Неудобен за римската империя. Точно защото е правил християнски бракосъчетания в това развратно време. Предпочитало се е римският войник да не бъде женен, за да няма мисли за дом и семейство по време на война. Това не се е харесвало на тогавашните управници, защото християнските ценности са набирали поддръжници и са се множали.  Ние сме християни, а сега отново искат да ни отнемат ценностите защото не им е изгодно. За това ни удариха по най скъпото, децата!  Пак ви приканвам, върнете се на моят пост #209 там има два линка, единият от фейсбук е за гледане и четене 10 мин. Другият за подпис, име имейл, държава. Включете се в световен протест. Не се правете на уплашен щраус.
от CBN:      http://www1.cbn.com/st-valentine-real-story

Robinzon

  • Гост
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #213 -: Февруари 14, 2018, 06:49:57 pm »
Ха-ха, готино изглежда това HDH, не бях се сетил,
 ако може и аз да участвам!
ЕДМ, отвори тема отделна, то се вижда иначе на къде отива
форума... който има СЕ, не се обажда - само си търси лафче.  ;)

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #214 -: Февруари 14, 2018, 07:34:27 pm »
Честит празник на любовта към виното!
За тези които не знаят днес не е имен ден на Валентин, Валентина и ...
https://www.imenata.com/h-10-sv-sveshtenomachenik-haralampiy-magneziyski-chumin-den.html
14 е по католическия празник на св. Валентин.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #215 -: Февруари 14, 2018, 08:33:57 pm »
Спокойно Истанбулската конвенциа няма да се приеме. Лично Борисов го каза.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #216 -: Февруари 14, 2018, 08:41:54 pm »
Ще изтълкувам какво каза Бойко: за 5-6 месеца ще се спре да се говори за това. Ще се усмирят тъпите малуумни страсти за глупости и после ще се приеме със съответните забележки. Мога да хвана бас, че ще стане така. Това е и нормалната реакция при такива условия.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #217 -: Февруари 14, 2018, 09:57:14 pm »
Сега сериозно, майтапа на страна:
Разбира се, че ще я приемат тази конвенция за социалния пол. Ако си зададете въпроса как функционира демокрацията отговора е ясен. Демокрацията е форма на диктатура - изтънчена. Ако няма обществен дебат по даден въпрос, ще го решат народните представители в парламента. Наредено им е да се приеме конвенцията, от кой? - от същите които направиха така да се приеме в повечето държави от ЕС, ония които движат геополитиката. Знае се кои са, от кои кръгове - в тях са парите, в тях е властта, те кадруват, те имат интерес и стратегия от тая конвенция.

Засега нашите народни представители на се постигнали консенсус и са се уговорили да се мълчи, дума и да не става за референдум - вече, а после полека-лека, тъй както се лъже девственица, ще се подхлъзне и малко по малко ще влезе - конвенцията. Тогава ще видите, че всички до един в това народно събрание са предатели - леви, десни и патриоти. Всичко е въпрос на подялба на поредната торта. Ако има по-големи парчета, ще се съгласят. Те хем искат парче торта, хем да си запазят електората.

Това е то западната демокрация - прикрита диктатура. Референдуми ще има само по тривиалните въпроси - каква да била изборната система. Какво значение има каква е, нали геополитиката се осъществява с два способа - подкупи и ако не стане - военна сила. Никога в света не е имало истинска демокрация, тъй както не е имало комунизъм, защото повечето не знаят що е туй комунизъм. В България никога не е имало комунизъм, имаше социализъм при който собствеността беше държавна и лична, а не частна.

Демокрация не е имало и в нейния зародиш в гръцките полиси, защото право на глас на площада са имали само богатите, не бедните, не и жените. Жените не са ги смятали за хора и не са имали политически и изборни права до 60 год на миналия век. България е една от първите страни в Европа и света, която е дала политически и изборни права на жените, по спомен през 45 г. В Западна Европа при демокрация чак през 60 год.
Когато демокрацията става представителна - зародиша и е в скандинавските страни, именно тогава се инициира корупционния характер на демокрацията. Представителите на народа винаги са били купувани с подкупи и са предавали интереса на народа, който са представлявали - това е от време оно! - та чак до днес, с всичките му мурафети и салтанати.

Та нека не храним илюзия, конвенцията ще се приеме рано или късно, защото в България няма демокрация, а Брюкселска диктатура, по страшна от руско-съветската. Разликата е, че едната се грижеше за държавността у нас, а другата напротив я разрушава.

Бог да ни помага. Тия идиоти са решили да направят сплав между нациите, всичко да стане един голям карашик.

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #218 -: Февруари 14, 2018, 11:39:11 pm »
Не, EDM electronics няма да се приеме тази конвенция, защото българския народ е мъдър и винаги е оцелявал в моменти, като този през хилядолетията. На референдума по този въпрос 90% от българите ще гласуваат против. А докато се произнесе конституционния съд Бойко може и да не е на власт. Целият този натиск за приемането на конвенцията е и атака директно срещу Бойко от соросоидите, а БСП се възползват от ситуацията.
    Опитат ли се да я приемат с измама, гражданската война е неизбежна, или по-точно народа ще помете продажните безродници и ще ги избеси пред парламента. Не може партия избрана с 10 процента от реалните гласове на българите да приема, такива важни документи от, които зависи ще я има ли България утре или не. Това няма, как да стане.
   Не знам точно, какъв е отпора в България, но тук в Испания българската общност е на нож срещу тази безумна конвенция, защото хората виждат до, какво води тя и в училищата и по улиците и навсякъде. В Испания ако те хванат да караш колата си гол до кръста те глобяват 200 евро, а тези джендър откачалките ходят полуголи из центъра  и не само и никой не ги закача. Ето това е „демокрация“ или по точно чист фашизъм, а фашизма с две думи е, когато ти се налага от власт имащите да правиш нещо , което не искаш, нещо, което е очевадно ненормално, и то със сила.
   Обединени еврогейски щати няма да има, нов световен ред няма да има, а еврогеиския съюз вече е започнал да се разпада, така че спете спокойно.
   Почти всеки ден срещам такива същества, като на първата снимка по- горе из улиците на Мадрид и в метрото и когато се разминавам с тях винаги ги псувам на български, докато имам дъх и ги гледам мръсно, а те гледат, като луди, а защо, като.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #219 -: Февруари 15, 2018, 12:15:30 am »
Хе, аз мислех досега, че е EDM, пък той се оказа...  HDH ;D

Пиши и мен в това движение! Ще има ли статут някакъв?
Имай в предвид, че засега трябва да действаме нелегално-подривно, щото още сме "извън закона", поне докато не запеем "Венсеремос" по барикадите...

Неактивен prp

  • Активен
  • **
  • Публикации: 208
    • Free Gary McKinnon
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #220 -: Февруари 15, 2018, 01:50:30 pm »

   Обединени еврогейски щати няма да има, нов световен ред няма да има, а еврогеиския съюз вече е започнал да се разпада, така че спете спокойно.
   Почти всеки ден срещам такива същества, като на първата снимка по- горе из улиците на Мадрид и в метрото и когато се разминавам с тях винаги ги псувам на български, докато имам дъх и ги гледам мръсно, а те гледат, като луди, а защо, като.

Като не ти харесва що си отишъл там на гурбет? Що не отиде в путлеристан или в Северна Корея? Защото българина знае само да се оплаква и да мрънка онова не му харесва това го дразни. Смешен си хем ядеш техния хляб хем ги плюеш. На всички антиевропейци децата им в западни държави емигранти като не е хубаво защо всички ходят само там и никой не се връща? С тая тема много свалихте нивото на форума. Всеки ден само в тая тъпа тема се пише злоба и омраза това ли е смисъла на този форум? Ако бях админ 10 пъти да съм я заключил. Като не можете да измислите нещо умно не пишете простотии излагате се.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #221 -: Февруари 15, 2018, 02:07:29 pm »
prp, аз темата я бях заключил, но Димела я отключи отново, не знам защо?

Относно причините за гурбет и емиграция в Европа, смятам, че тук съм ги посочил доста обстойно и конкретно, обори ги, ако можеш:

И накрая искам да припомня думите на президента Плевнелиев " Хората отиват в Западна Европа защото там е приета конвенцията".

Поредната изцепка на  най-смотаният ни президент (след Желю)!
Хората отиват в Западна Европа ПРЕДИМНО по три причини:

1.Повече пари!
2.Професионална реализация=още повече пари!
3.Лицензирано (признавано в цял свят) обучение=проф.реализация=пак много повече пари!

И на никой не му дреме дали страната, в която е отишъл е приела конвенцията, важно е да му осигурява търсените икономически условия!

Кой от вас или познатите ви би търсил работа в чужбина, ако тези условия у нас бяха по-добри от европейските?


Ами (ако трябва да сме напълно честни), поне 99% от гастарбайтерите ни го правят точно за пари и за нищо друго, не биха си оставили семействата тук, или пък да емигрират с тях, ако в Европа бяха по-ниски заплатите отколкото тук! Това не смятам, че подлежи на съмнение!
Цинично е, но е истина!
И никой от емигриралите не се чувства в среда "по-близка до същността му", повярвай! Обикновено минават доста години, докато въпросният индивид се пречупи и започне да се усеща в "свои води" (а някои така и не успяват).
 Аз ли не успявам до тук да се изразя добре, или ти не ме разбираш?
Не може хем да отричаш, че съществуват "мъжки" и "женски" дейности, хем да ги ползваш за база при определението на понятието "социален пол"!


Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #222 -: Февруари 15, 2018, 04:36:43 pm »
Като не ти харесва що си отишъл там на гурбет? Що не отиде в путлеристан или в Северна Корея? Защото българина знае само да се оплаква и да мрънка онова не му харесва това го дразни. Смешен си хем ядеш техния хляб хем ги плюеш. На всички антиевропейци децата им в западни държави емигранти като не е хубаво защо всички ходят само там и никой не се връща? С тая тема много свалихте нивото на форума. Всеки ден само в тая тъпа тема се пише злоба и омраза това ли е смисъла на този форум? Ако бях админ 10 пъти да съм я заключил. Като не можете да измислите нещо умно не пишете простотии излагате се.
    Когато тръгнах на гурбет преди 25 години в западна Европа имаше истинска демокрация и нямаше такава тотална педерастия. Живял съм в няколко западно европейски държави и знам това, защото съм го видял с очите си. Сега просто е ужас, такива психично болни създания, като храбреца на първата снимка по-горе се разхождат навсякъде и човек не може да опази децата си от тях, да не ги виждат, и се чуди, какво да им отговори, когато му задават въпроси. На запад на белите квалифицирани хора, като мен никой не дава никакви помощи, като на мангалите и нашествениците от Африка, а и аз не съм дошъл за помощи. Ако се стигне до там, просто сменям държавата или се прибирам. Тук единственното нещо, което не плащам е въздухът, който дишам. Явно не си излизал от България и не ги знаеш тези неща. В чужбина ти винаги си оставаш чужденец, дори и гражданство да си получил за съответната страна. А хляба, който ям си го изкарвам с много труд и постоянство, никой нищо не ми е дал даром никога. Такива, като мен емигранти изпращат на България по 3-4 милиарда евро годишно, а управляващите отчитат тези чисти приходи за държавата, като чуждестранни инвестиции.
   Нямам нищо против онази истинската деемокрация, която беше преди 20-25 години, сега няма демокрация а е чист фашизъм и педерастия, натрапван от третополовите психопати от Брюксел. Против педерастията съм, това е. Ако в България труда на хората се заплащаше, както тук, никога нямаше да емигрирам. Но и тук вече нещата отиват на зле. Отдавна се замислям или да се прибера, или да емигрирам в Русия, няма да позволя да превърнат децата ми в безмозъчни джендър зомбита, каквито са повечето западноевропейци.
    Западно европейската цивилизация се разпада, разбере те го това.....

EDM electronics, пиши и мен в клуба на НDH.

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #223 -: Февруари 15, 2018, 06:38:12 pm »
prp, вярно темата се проточи, заключвам я най-вече заради теб. Ще чакам специално от теб тема която да даде тласък на форума. Най-вече се надявам да споделиш гениалните си идеи за СЕ. Нали за това си тук.