Автор Тема: БЪДЕЩЕ ЗА БЪЛГАРИЯ  (Прочетена 3649 пъти)

hristolocco

  • Гост
БЪДЕЩЕ ЗА БЪЛГАРИЯ
« -: Декември 12, 2017, 09:21:14 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=ACagGxlBBTI БЪДЕЩЕ ЗА БЪЛГАРИЯ
ПЕТЪК ТОЧНО В ПЕТ с Китодар Тодоров
Published on Dec 1, 2017
Сезон 3, Епизод 8

Tsanimir Angelov
1 week ago
Аз съм трети курс студент по физика. Няма да казвам колко нощи седмично съм нощна смяна за да правя вълнуващи опити да не умра от глад. Няма да казвам и колко безплатни проекти и инициативи започнахме тази година с колегите от факултета. Ще кажа само, че се просълзих и този клип удари там където най-много боли...
68

Bobkata K
2 days ago
Така е не само с физиката ,а като цяло ... Много добре казано от него , но за жалост не всеки разбира този "черен" хумор .
Тъжната истина .


Едни 300-350 лева... Бъдеще за България!

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: БЪДЕЩЕ ЗА БЪЛГАРИЯ
« Отговор #1 -: Декември 13, 2017, 06:29:03 am »
Сладур, бе! Сладур отвсякъде! - очарова ме тоя младеж... и май отнякъде го познавам???!!!
И съм сигурен, че той изцяло и абсолютно сериозно е наясно, че "вечен двигател" е невъзможен (все пак учил е физика!), но така, за да стане "приказката" и за да се "сложат" проблемите "на кантара" - слагаме от едната страна Топлофикация (една от най-мерзките грабителки на народа!) - слагаме от другата страна на везната МЕЧТИТЕ СИ и... почваме да клатушкаме кантарчето с простотиите и дивотиите в които ни набутват Управляващите (и в България, и Световните!!!) и... така дните на Живота ни отминават в един безумен Кръговрат, наречен още в древна Индия - Самсара...
... и от който безумен кръговрат дребната човешка единица, няма никакъв изход...
НО-О-О! - ако всички отделни Човешки Единици се съберат в ЕДНО - ще се отприщи такова Космическо Цунами, че ще издуха всякакви там дребнички "топлофикацийки" и пр. паразити, пък били те и Световни ПАРАЗИТИ...
и НЕ САМО "вечният двигател" ще направим... че и "машината на времето" ще създадем, но че и на Въртенето на Галактика ще сменим посоката....
Просто не си знаем Силата! - защото ни разединяват всячески, защото ни заливат и загробват в ежедневности....
и защото просто ни смятат за "бройка, която трябва да се редуцира"...

Иначе... просто иначе... Сократ си остава прав: "Нищо ново под Слънцето!"

Но пък и Джедаите са прави, като си пожелават: "Нека Силата БЪДЕ С Теб!" и "Нека СИЛАТА БЪДЕ С НАС!"
Тогава и 30 лв ще са достатъчни, за да стане Чудото! ... горе-долу толкова струват чарколяците на най-дребната ми "машинка" за Free Energy!