Автор Тема: СЕ е пред очите ни и има три основни пътя  (Прочетена 3790 пъти)

Неактивен locco

• Сериозно Активен
  • Публикации: 383
  • Рейтинг: 79
Здравейте,
След над 10 годишен труд стигнах до извода, че СЕ е пред очите ни и има три основни пътя без междинни комбинации.

1-първи изкуствена несиметрия (изкривяване) в потенциално поле А+Б различно от 0 и положително.

2-второ ползване на радиална енергия или увеличаване на честотата или ъгловата скорост с линейно центростремително движение.

3-импулсен режим, усилване на мощността и натрупване в система или в жироскопиращо тяло.

Мога да прибавя и формулирам четвърти подход:

4-четвърти подход: три или повече източника за интерференция.

Кой разбрал разбрал, който не е да чете!
Лека!

Неактивен Vetap

• Сериозно Активен
  • Публикации: 354
  • Рейтинг: 73
Re: СЕ е пред очите ни и има три основни пътя
« Отговор #1 -: Юни 08, 2017, 11:35:10 am »
Всичко е ясно само не разбрах къде са "Реалните резултати от експериментите", защото това е разделът..... :)

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 2 368
  • Рейтинг: 520
  • Стара върба не се превива...
« Отговор #2 -: Юни 08, 2017, 04:41:19 pm »
locco, ревизирай темата!
Не може да започваш тема с чужд цитат и то без да напишеш и една своя дума!
Отделен е и въпросът, както подчерта и Vetap (а на мен, за разлика от него, не ми е ясно "всичкото"), че разделът не е този, който трябва!
И...изобщо...каква е тази тема, върху какво искаш да се разисква?
Върху цитатът на mi68 или върху твой "прочит"?

Неактивен locco

• Сериозно Активен
  • Публикации: 383
  • Рейтинг: 79
« Отговор #3 -: Юни 08, 2017, 05:59:33 pm »
Умные люди стремятся владеть информацией, мудрые - результатом её обработки!

Умните хора се стремят да контролират информацията, а мъдрите резултата след нейната обработка.

Моето мнение, изобщо не е важно, аз съм никой. Вижте какво ви говори мъдреца mi68, това е резултат (плода) на 10 годишен труд. Как може да не оценявате, затова се сещам само за библейската притча за диамантите и свинете.

След 11 години съществуване на mazeto.net няма друга сериозна тема в раздела, която да обяснява постиженията от 10-11 годишната ни задружна и съвместна работа, която да покаже с две прости думи: Резулатата от съществуването на форума mazeto.net, който първо пося СЕменцето, после го полива и СЕ грижи за развитието и накрая плода след 11 години мазето е това. Така го виждам в моите очи. Но както казах мнението ми не е мерило за успеха на другите.

Неактивен Теню

• Активен
  • **
  • Публикации: 292
  • Рейтинг: 47
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
« Отговор #4 -: Юни 08, 2017, 06:42:31 pm »
Темата е много актуална,но не знам доколко философията на Ми 68ще бъде разбрана и съответно приложена. Аз се уморих да обяснявам, че всички я тъпчат тази СЕ и поради това не я виждат. Така, че пожелавам успех на търсещите
« Последна редакция: Юни 09, 2017, 11:01:06 am от Maistora52 »

Активен Радико

• Много Напреднал
  • Публикации: 2 622
  • Рейтинг: 230
  • Трудният начин е по-лесен
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
« Отговор #5 -: Юни 08, 2017, 07:22:55 pm »
Не обяснявай Теню, доказвай.
Дай твърдения подкрепени с доказателства, експериментални може да са, и умствени експерименти, но да ги има. И Айнщайн е използвал умствени експерименти.
Аз знам, казвам ви, че то ей те тъй ще стане, не се брои за доказателство.
« Последна редакция: Юни 09, 2017, 11:02:13 am от Maistora52 »

Активен krasias

• Специалист
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 449
  • Рейтинг: 101
« Отговор #6 -: Юни 08, 2017, 09:49:56 pm »
Да след 11 години някои хора още са си в първи клас... Единия пише глупости, а другия преписва без да се замисля... каква идилия. И това било Мазето, не, тука има много хора, които са разбрали някои истини за Енергията.
« Последна редакция: Юни 09, 2017, 11:02:51 am от Maistora52 »

Неактивен Теню

• Активен
  • **
  • Публикации: 292
  • Рейтинг: 47
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
« Отговор #7 -: Юни 09, 2017, 09:24:09 am »
Да след 11 години някой хора още са си в първи клас... Единия пише глупости а другия преписва без да се замисля... каква идилия. И това било Мазето, не тука има много хора които са разбрали някой истини за Енергията.
  Не е важно кой колко класа е ходил на училище, а като си ходил 15-16 да не останеш на ниво предучилищна. Освен познатите ти атомна, нефтена, въглищна, водна, вятърна, слънчева енергии има и други които ти отричаш да могат да бъдат използвани. А още по малко ти идва наум как. Поне не вземай отношение като не се сещаш, че е срамота за  самият теб и форума

Неактивен Maistora52

• I'm first Omnologist in World
  • Много Напреднал
  • Публикации: 1 570
  • Рейтинг: 322
  • И последният "мохикан" си отиде
« Отговор #8 -: Юни 09, 2017, 11:08:58 am »
Абсолютно НЕСЕРИОЗНО създадена тема, с абсолютно "нездравословни" постове в нея... и ще бъде изтрита, защото дори заглавието е несериозно! - и защото не три, не триста, а триста на 69 степен са пътищата към СЕ в безкрайността на многоликия космос.
Останалото са мечтания!