Форум > Продавам/купувам, магазини за електроника, магнити, части и др.

Търся производител на метални детайли по поръчка

(1/6) > >>

miromad:
Здравейте колеги,

търся производител на метални детайли по поръчка и по точно на преобразувател на двупосочно в еднопосочно въртене. Прилагам видео, pdf файл с детайлите и 3D модела им.
Също така искам да попитам какъв електромотор /волтаж, ампераж, мощност, въртящ момент, обороти/ да си купя, за да може да задвижа ексцентрик /капла от велосипед с прикрепена тежест от около 500 грама от едната и страна/. Електромотора трябва да не е много тежък и обемист! Каплата може да е и в хоризонтално, и във вертикално положение.
Благодаря предварително на отзовалите се!

бай Теню:
Това е просто 1 диференциал, но какъв е размера. Ако ти е нужно нещо по малко ползвай глава от ъглошлаиф/флекс от 2 бр стари такива ще си сглобиш 1 какъвто ти е нужен

Dedo pop:
       Точно така. Това е диференциал но с някакви храпови механизъмчета . Дай ми последния файл във DWG формат,да го разгледам по подробно че тоя който си дал не мога да го отворя.

miromad:
Надявам се, че правилно съм конвертирал файловете във формат за AutoCAD!

Dedo pop:
      Видях ги. Може да се направи. Но за по евтино мисля че е по удачно да се направи с корона и пиньон от лека кола. Те мисля бяха с наклонени зъби, мисля че това няма да е проблем.Това ще наложи известни корекции в конструкцията.Мога да проверя утре цените при един мой клиент. Ако тоя вариант не те устройва има една фирма мисля че беше Радина която се занимава само с това.Може да има и други но не ги знам.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия