Автор Тема: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА  (Прочетена 364762 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #555 -: Юни 06, 2018, 10:48:16 pm »
Аз пък съм го правил с женски чатал, ама не от черница, а от русолявица. Ти да видиш, ква вода се излива...

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Къде е посоката на водоем и как се открива. Методът сам го направих. Вземате бутилка 1,5л. с вода, но сваляте капачката при търсенето. Вземате дебела тел и си правите Г образна багета, може и две. И в двата случая работи. Слагате отворената бутилка на земята. Хващате багетата или багетите и на около 2 метра от бутилката, започвате да вървите в кръг около нея. Когато сте точно между водоема и бутилката, ще има реакция на багетите. Ако са две се кръстосват, ако е една, тя се завърта към бутилката. Изпробвах методът близо до водоем, на около 100 метра. Опитът е за скептиците. Вълните са силни и трябва да си сакат или със силно уреден булб, за да не успееш.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
edin, правилно си се досетил метода ти е много добър. Има един вид металотърсачи които работят по тая схема. Представляват генератор който генерира определена точна честота за всеки метал. Забива се една сонда в земята и се пуска генератора на определена честота взависимост от търсения метал. След около 2-3 минути енергийното поле на земята се активира и усилва на зададената честота от генератора при това на километри от генератора. После взимаш багетите и обикаляш на 2-3 мера от генератора и ако някъде наблизо има от търсения метал между генератора и метала се образува лъч който лесно се открива с багетите.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Да, Омнитрон се нарича. Труден е за изработка. Има части от чисто злато в багетите, а и едва ли ще намериш читава схема.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Не багетите са най обикновени, само имаше някаква допълнителна схема с 9V батерия за усилване на ефекта в багетите. Самия металотърсач не е труден за изработка мисля че беше с един четворен операционен усилвател TL084. Има само малко настройки с честотомер и осцилоскоп.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Значи схемата е реплика.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Не edin
 Не е реплика. Схемата е ритуал, предполагам, че ме разбираш какво искам да кажа.
Във твойте ръце няма да проработи нито една схема освен разбира се някое устройство което е, или с те убдили, че е направено или измислено от самия Тюрен.
Във мойте ръце ще проработи всяко устройство, Ще проработи дори и да го няма устройството. Въпрос на нагласа. Нагласата се усилва от ритуала. Само че аз не желая да се занимавам с това защото знам колко висока е цената. Не желая да я плащам.
По интересното в случая е какво е общото на тези кабалистични прийоми със темата???

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
По интересното в случая е какво е общото на тези кабалистични прийоми със темата???

Според мен единственото общо нещо между темата за Етера и Радиестезията - в частност багети или махала - е това, че на квантово ниво ВСИЧКО Е ЕДНО.
Оттук, умението на човек да се обучи и да умее да повишава или да намалява своите вибрации, за да влиза в резонанс с обекти и субекти от Средата (Медиума), е вече въпрос на избор.
Разбира се, че има и природно одарени хора притежаващи такава одареност. Проблемът е, че повечето от тях си нямат никаква представа за естеството на своя дар и особено често го губят поради неправилен начин на живот или неподходящи битови условия.


Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Радико, твоето мнение е много ценно за мен. Ще си го окача в рамка. Когато съм тъжен, ще си го гледам.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Относно Омнитрон. Не си давайте парите на вятъра. Нищо не става от него. Един приятел имаше Омнитрон и едва се утърва от него. Пълна измама.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Как така "едва се отървал"? И на сън ли го е преследвал?!
То бива оргон и радиестезия, ама вие вече и свръхестествени свойства взехте да им приписвате на тези... измами за пари...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Елментарно PyroVeso.
Едвам е намерил друг балък за да си върне парите, или част от тях които е дал.
Между другото вече започнах да си мисля, че ще е добра идея да се създаде edin нов раздел, примерно със име:
Магия, черна, бяла и други цветове. където да бъдат поставяни и коментирани вички постове с ясно изразен окултен характер. Съвсем очевидно е, че ужасно пречатда се осъществи дискусия по започнатата тема, при това не само в тази тема.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Радико, малко смешно пишеш напоследък (и не визирам "правописа" ти);D
Значи, според казаното от теб, намирането на вода с багети е магия? Магия, която няма никаква връзка с каквито и да било етерни процеси?

„Всяка достатъчно напреднала технология е неразличима от магия." - Артър Кларк

Сега, кое мнение поддържаш, за да знаем как може да се продължи с теб евентуална дискусия:
1.Артър Кларк е заблуден (мани го тоз загубеняк, той нищо не разбира, аз съм много по-умен от него)?
 
2.Технологията радиестезия е толкова напреднала, че за теб е магия?

3. Нещо друго от типа "Не е баш тъй, ма и аз не знам как е" ?

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Време е да отворим отделна тема за видовете апаратури конструирани и настроени да улавят фините вибрации.
Примери:
1.Кирлиянов скенер - свръхвисокочестотна апаратура за диагностика на аурата около биологични обекти и субекти - сама по себе си това е за отделна голяма тема.
2.Метал-детектори
3.... пил съм антихистаминово хапче против сенна хрема и мозъка ми отказва да се сеща за друго...
АКО НЯКОЙ ИЗМИСЛИ АПАРАТ СНИЖАВАЩ СВРЪХ-ВИСОКО-ЧЕСТОТНО-ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ МИ НЕРВИ - 'ЩОТ АЛЕРГИЯТА Е ЕДНА ОТ ФОРМИТЕ НА СВРЪХ-ЧУВСТВИТЕЛНОСТ - ВЕДНАГА НА СЪЩИЯ МУ ОТВАРЯМ ФАЙЛОВЕТЕ ЗА МОИТЕ МАГНИТНИ ПРЕОБРАЗУВАТЕЛИ.
... много добре ми действа И музика с дълбоко-релаксиращ ефект - примерно "В очакване на Кусто" от Жан М.Жар - https://www.youtube.com/watch?v=pH2UxxdXAfg

Добавяйте и отваряйте темите...
« Последна редакция: Юни 09, 2018, 11:39:52 am от Maistora52 »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!


Въобще всички тези апаратури настроени да улавят фините вибрации са технологична патерица трети крак, чрез който неуки и необразовани люде, да имат достъп до висши светове и технология, което не е желателно, предвид големите поразии, които биха напакостили съзнателно или несъзнателно на хората около тях.
Поразии могат да се направят със всичко!
А нима автоматично оръжие в ръцете на психопат-престъпник не е достъп до висша (за него) технология?
Нима притежанието на I phone/pad (или каквото там се сетиш) в ръцете на болшинството "кавали" и "патки" (които не могат да осмислят дори едно сложно изречение) не е "неуки и необразовани люде, да имат достъп до висши светове и технология" ???
Та повечето от тях не правят разлика между интернет и фейсбук?
А за други, браузър Opera бил "друг вид интернет"...
Да не говорим, че и най-тъпият може да изкара шофьорска книжка...позволявайки му се да управлява няколкотонни машини, които се движат с висока скорост...
Това не е ли технология в ръцете на неуки?


« Последна редакция: Юни 10, 2018, 01:23:54 am от atos »